Kamera izinsiz kullanılmış

Alperen_51

Picopat
Daha fazla  
Sabah kalktım kamera ekran kullanmına baktım. Biraz paronayağım acaba kullanilir mı diye. Baktığimda geçe 6 civarı bir kere açılmış 2 dk kullanılmıs yazıyor. Ne yapmalıyım bu kesin virüs müdür? Yoksa başka şeyden de yapar mı?

Kaspersky ile tarattım temiz.

Acaba birisi falan evden yanlışlıkla yaptıysa bir daha olmaz zaten. Ama eğer bir daha olursa direk virüs derim. Bir de virüs olsa birden çokkez açar bence. 1 kere açılmış ve 2 dk kullanımı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kendi deneyimlerime dayanarak söylüyorum.

Avtestlerinde tam puan alaıyor PC'dede mobildede.

Saat 6.16 da kullanılmış kamera. Benim telefonun yanındaki telefonda 6.15e alarm var acaba onu kapatırken falan hangi telefon oldunu biraz karıştırmış olabilirim. Onu kapatmaya uğraşırken açılmış olabilir mi?

APK yüklediniz mi?

Avast çok kaliteli değil.

Hayır APK yüklemedim.

Saat 6.16 da kullanılmış kamera. Benim telefonun yanındaki telefonda 6.15e alarm var acaba onu kapatırken falan hangi telefon oldunu biraz karıştırmış olabilirim. Onu kapatmaya uğraşırken açılmış olabilir mi?

Hayır APK yüklemedim.
Tamam linke vs. Tıklamadıysanız fiziksel olarak açılmıştır kamera. Rahat olun.

Tamam bir sorun yoktur bence.

İnşallah eğer bir daha olursa vardır bence değil mi? Yani bence virüs olsa sürekli kullanır gibi sadece 1 kereyle birakmaz.

Tamam linke vs. tıklamadıysanız fiziksel olarak açılmıştır kamera. Rahat olun.

Önceki konularımdada var 5 gün önce falan YouTube'da bir reklama basmış tım sanırım. Ama sayfa açılmamışti.

İnşallah eğer bir daha olursa vardır bence değil mi? Yani bence virüs olsa sürekli kullanır gibi sadece 1 kereyle birakmaz.

Önceki konularımdada var 5 gün önce falan YouTube'da bir reklama basmış tım sanırım. Ama sayfa açılmamışti.
Link zararlı yönlendirme içerse YouTube izin vermezdi o linke geçmiş olsun rahat olun.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı