Kamera ters gösteriyor

Cyberdarkskyy

Femtopat
Daha fazla  
Sağa baktığım zaman kamerada sola bakıyormuşum gibi gösteriyor ayarlarda da bulamadım. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    169,5 KB · Görüntüleme: 135
Aynısını denedim ve çözülmedi, o konu da çözümlenmemiş.🙂
Şimdi gördüm. Kusuruma bakmayın. Şimdi Microsoft'ta böyle bir konu buldum. Belki işinize yarayabilir. Ancak orada uyarı da geçilmiş. Tavsiye edilen program Microsoft'un kendi programı değil.

Dosya Ekleri

• Screenshot 2024-01-28 181434.png
    Screenshot 2024-01-28 181434.png
    51,9 KB · Görüntüleme: 139
Ya benim amacım normal kamerada ayna modunu düzeltmek değil aslında genel olarak her yerde bunun düzelmesi lazım, onun için bir ayar arıyorum. Yanlış anlamadıysam orada sadece o programda ayna modu ayarı var.
Şimdi gördüm. Kusuruma bakmayın. Şimdi Microsoft'ta böyle bir konu buldum. Belki işinize yarayabilir. Ancak orada uyarı da geçilmiş. Tavsiye edilen program Microsoft'un kendi programı değil.

Ya benim amacım normal kamerada ayna modunu düzeltmek değil aslında genel olarak her yerde bunun düzelmesi lazım, onun için bir ayar arıyorum. Yanlış anlamadıysam orada sadece o programda ayna modu ayarı var.
O zaman bilmiyorum. Farklı programlar belki vardır ancak ben bilmiyorum. Ayrıca o programlar virüslü de olabilir.

Sağa baktığım zaman kamerada sola bakıyormuşum gibi gösteriyor ayarlarda da bulamadım. Nasıl düzeltebilirim?
Kendi bilgisyarımın web kamerasını yada başka usb web kameralarını ispy diye program ile ayarlıyorum. Program bir çok kamerayı destekliyor, bi deneyebilirsin.

iSpy Web Site kendi sayfasından indirebilrsin.

Aşağıdaki görseller yardımcı olur.

Adsız.jpgddd.PNGEkran Alıntısı.PNG

Geri
Yukarı