Çözüldü Kameramı kullanamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pmagnet

Hectopat
Çözümünü bulan yardımcı olsun.

Dosya Ekleri

• IMG-20200902-WA0001.jpg
    IMG-20200902-WA0001.jpg
    18,9 KB · Görüntüleme: 138
Çözüm
Sana çok teşekkür ederim oldu ve not olarak senin hayatından umarım 5 dakika eksiltmemişimdir diğer arkadaş gibi :)
Rica ederim. Konuyu çözüldü olarak işaretlerseniz sizin gibi sorun yaşayan arkadaşların bilgiye ulaşıp faydalanması adına iyi olur.
Lenovo'nın bir laptopu.
Modeli nedir acaba? Cihazınızın arkasında veya bataryanın olduğu yerde bulunan etiketlerden bakıp söyler misiniz.
Modeli ile kameranın ne alakası var ki ben onu anlayamadım.
Haricen bir yazılım mı kullanıyor. Kullandığınız sisteme göre kameranın sürücü desteği varmı. Daha önce bu sorunu yaşayanlar varmı bunu araştırmak için.

Neden ağzınızdan silah zoruyla bilgi alırmış gibi muamele yaptırıyorsunuz :(

Modeli nedir acaba? Cihazınızın arkasında veya bataryanın olduğu yerde bulunan etiketlerden bakıp söyler misiniz?

Hemen bakıyorum.
Eğer yardım istiyorsan gerekli bilgileri vermen gerekecek. Vermek istemiyorsan sen bilirsin, zorlayan yok.

Sen niye bu kadar sert cevap veriyorsun ve tersliyorsun senden yardım istemiyorum etmene gerek yok teşekkürler.
Modeli nedir acaba? Cihazınızın arkasında veya bataryanın olduğu yerde bulunan etiketlerden bakıp söyler misiniz?

Haricen bir yazılım mı kullanıyor. Kullandığınız sisteme göre kameranın sürücü desteği var mı? Daha önce bu sorunu yaşayanlar var mı bunu araştırmak için.

Neden ağzınızdan silah zoruyla bilgi alırmış gibi muamele yaptırıyorsunuz :(

Lenovo idea S145 8 GB RAM'li modeli.

Geri
Yukarı