Kamerası bozuk telefondan WhatsApp Web'e nasıl girilir?

roseix

Femtopat
Daha fazla  
iPhone 7 Plus kullanıyorum. Sadece optik zoom kameram çalışıyor ancak ana kameram hasarlı. Bilgisayarda WhatsApp Web'e nasıl erişebilirim?

Bilgisayara emulator kurarak WhatsApp kullanabilirsiniz. Veya emulatorden WhatsApp'a girip (cihaz bağlarken büyük ihtimal webcam kullanır) ondan sonra telefondan QR kod resmini çekip webcama göstererek WhatsApp Web'e girmeye çalışabilirsiniz. Ama çok absürt bir yöntem emülatördeki WhatsApp webcamı algılamazsa olmayabilir.

WhatsApp'ı başka cihaza kurmayı dene.

Başka bir telefonda hesabımı girip WhatsApp Web'i açabiliyorum fakat kendi telefonumdan WhatsApp hesabıma girdiğimde WhatsApp Web'den çıkış yapıyor.

Bilgisayara emulator kurarak WhatsApp kullanabilirsiniz. Veya emulatorden WhatsApp'a girip (cihaz bağlarken büyük ihtimal webcam kullanır) ondan sonra telefondan QR kod resmini çekip webcama göstererek WhatsApp Web'e girmeye çalışabilirsiniz. Ama çok absürt bir yöntem emülatördeki WhatsApp webcamı algılamazsa olmayabilir.

MacBook Air M1 kullanıyorum. Bunun için uygun bir emulator bulamadım.

Başka bir telefonda hesabımı girip WhatsApp Web'i açabiliyorum fakat kendi telefonumdan WhatsApp hesabıma girdiğimde WhatsApp Web'den çıkış yapıyor.

MacBook Air M1 kullanıyorum. Bunun için uygun bir emulator bulamadım.

VMware ile Android kurabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı