Kamerası güzel, 2-3 yıl götürecek iPhone önerisi

volkan12q

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar işe yeni başladım herhangi bir yere masrafım borcum yok direk maaşım bana kalıyor ve güzel çektiği için iPhone almak istiyorum, fakat iPhone 12 13 gibi telefonlara da 35 - 40 bin para vermek istemiyorum, kamerası güzel çeken, en az 2 3 yıl götürecek ikinci el veya sıfır hangi IPhone'u önerirsiniz? İlk iOS cihazim olacak alırsam.

Arkadaşlar Iphone cihaz istiyorum çünkü gerçekten değişik bir kamerası var mpsi düşük olsa bile garip bir şekilde güzel çekiyor. Bütçem 15-20 bin arasi olabilir.

iPhone 8'in kamerası iyi diye biliyorum ve çok rahat 3 yıl götür.
Evet bende 8 plus düşünüyodum yüksek ihtimal onu alıcam, deneyimlerinizi merak ettiğim için konu açmak istedim çünkü daha once ios cihaz kullanmadim ve çok detaylı bilmiyorum.

Arkadaşlar iPhone cihaz istiyorum çünkü gerçekten değişik bir kamerası var MP'si düşük olsa bile garip bir şekilde güzel çekiyor. Bütçem 15-20 bin arasi olabilir.

Evet bende 8 Plus düşünüyordum yüksek ihtimal onu alacağım, deneyimlerinizi merak ettiğim için konu açmak istedim çünkü daha once iOS cihaz kullanmadim ve çok detaylı bilmiyorum.

Bence 8 Plus yerine resmi Note 10 almalısın daha iyi ve hemen hemen aynı fiyat sırf iPhone daha havalı diye almak saçma olur ama ilaki iphon alacaksın diyorsan 8 Plus en mantıklısı gibi.

Geri
Yukarı