Kamerası iyi olan telefon önerisi

X Compact bütçemi biraz aşıyor ama beklentilerimi en iyi şekilde karşılayacak gibi görünüyor. P10 Lite modeli yokmuş. Peki X Compact olmazsa alternatifim Mi Max 2 oluyor o zaman. Doğru muyum?

Dediğim gibi X Compact zorlayacağım ama olmazsa mi max 2 mi almalıyım yoksa Türkiye'den P9 lite 2017 mi? Türkiye'den 1200TL öneri yapabilirsiniz.
@Jira @Silinen üye @BERWAR @Frosa

Mi MAX 2 yerine Mi MAX almanı öneririm. Mi MAX 2 modeli Mi MAX modelinin üst versiyonu olarak lanse edilse de Mi MAX donanım ve performans olarak açık ara MAX 2 modelinden daha üstün. Mi MAX donanım olarak X Compact modeliyle aynı. P9 Lite ile Mi MAX 2 donanım olarak birbirine yakın, bu modelleri alacaksan hangisi hoşuna gidiyorsa onu al.

X Compact bütçemi biraz aşıyor ama beklentilerimi en iyi şekilde karşılayacak gibi görünüyor. P10 Lite modeli yokmuş. Peki X Compact olmazsa alternatifim Mi Max 2 oluyor o zaman. Doğru muyum?
Dediğim gibi X Compact zorlayacağım ama olmazsa mi max 2 mi almalıyım yoksa Türkiye'den P9 lite 2017 mi? Türkiye'den 1200TL öneri yapabilirsiniz.
@Jira @Silinen üye @BERWAR @Frosa

Kamerası ve pil konusunda P9 Lite başarılı bir cihaz ben Türkiye garantisi olur. Fotoğraf atmayım direk sizi incelemeye alalım:

Huawei P9 Lite (2017) İncelemesi

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamerası ve pil konusunda P9 Lite başarılı bir cihaz ben Türkiye garantisi olur. Fotoğraf atmayım direk sizi incelemeye alalım:

Huawei P9 Lite (2017) İncelemesi
Benim için kamera önemli ama ön kamera daha önemli. İncelemenizde bu konuda geride demişsiniz. X Compact için incelemelerine baktım ve ön kamera hoşuma gitti. Bu segmentte en iyi ön kamera X Compact modelinde midir? @Silinen üye

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı