Kamerası iyi olan ve oyun oynatabilen telefon önerisi

ertugrul k

Kilopat
Arkadaşlar bu konuyu önceden açmıştım fakat bir şeyin yeni farkına vardım. Ben T50, Moto G, GMD isimlerini tavsiye aldım. Ancak T50 ve Moto g görüntülü konuşma skype üzerinden şebeke değil.. Ve bu gerçekten beni üzdü. Çünkü t50 düşünüyordum. Sizce ne yapmalıyım. Aldığım telefonda görüntülü konuşma istiyorum. GMD mi almalıyım. İsteklerimi tekrar yazayım. Kamera, oyun oynarım (misal ashalpt 8 olmazda 7 olur :)), ve takılması en sinir olduğum şeydir. Daha doğrusu ağır olması geçişlerde.

Son düzenleyen: Moderatör:
GMD önermem internette araştır istersen telefonun tek sorunu Görüntülü konuşma olması fakat düzgün çalışmaması. Eğer Görüntülü konuşmak istiyorsan GMD o yönden sıkıntılıymış.

Ben GMD kullanıcısıyım görüntülü konuşma var fakat bir sefer bile bu özelliği kullanmadım. Ashaplt 8'i ise donmadan oynayabiliyorum. Telefonda şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Fakat Telefonda kullanılan malzeme gerçekten vasat bunu bilmeni isterim. Az öncede görüntülü konuşma özelliğini denedim bir sıkıntı yaşamadım.Bunları'da bilmende fayda var.

Mert bende almayı düşünüyordum Sırf bukulandıkları malzeme yönü , görüntülü konuşma sıkıntısı ve renk solma sorunları var dediler gözümle görüdüm diyemem ama duydum çevreden.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı