KamilKoç İyi mi?

Kamilkoç ile otobüs seferi yapan var mı? Otobüsün içi nasıl, temiz mi ve muavinleri kibar mı?

Abim geçtiğimiz yaz (olması lazım) memlekete dönmek için bilet almıştı ve gara gittiğinde bileti iptal olmuştu nedeni bilinmiyor ben pamukkale tercih ediyorum diğer şirketlere göre pahalı olabilir ama 3 saatlik yolda 2 kere ikram oluyordu güzeldi.

Abim geçtiğimiz yaz (olması lazım) memlekete dönmek için bilet almıştı ve gara gittiğinde bileti iptal olmuştu nedeni bilinmiyor ben pamukkale tercih ediyorum diğer şirketlere göre pahalı olabilir ama 3 saatlik yolda 2 kere ikram oluyordu güzeldi.
2 yıl önce ben aldığımda benimkide iptal olmuştu sadece saati 10 dakika ileri alınmıştı mesaj olarak gelmişti sefer öncesinde.

Pamukkale en iyisi ama doğuda seferi çok yok diye biliyorum.

2 yıl önce ben aldığımda benimki de iptal olmuştu sadece saati 10 dakika ileri alınmıştı mesaj olarak gelmişti sefer öncesinde.

Size gene mesaj gelmiş abim dediğine göre hiçbir şey gelmemişti ama bölgesel şirketlerde tercih edebilirsin onlarda iyi oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı