Kan tahlili sonucu nasıl?

macesea

Centipat
Daha fazla  
Alerjim olduğundan dolayı çocuk polikiliğine gitmiştim, doktor alerjim var diyemedi ve pek bir şey anlamadı. Şeker ya da çikolata yediğimde vücudumun kabardığını söyledim ve toz gelince durmadan hapşurduğumu ve gözlerimin kan çanağına döndüğünü söyledim, pek bir şey anlamadı. Kan tahlili istedi sonuçlar aşağıda, burada anormal olan ne var?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-10 201119.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-10 201119.png
    14 KB · Görüntüleme: 60
  • tahlil.PNG
    tahlil.PNG
    51,7 KB · Görüntüleme: 65
Dostum bunu sende rahatça anlayabilirsin, solda sendeki değer sağda ise olması gereken değerler bildirilmiş doktorun bu konuda bir ilaç yazmak istemediyse seninde üstüne düşmen gereken bir durum yoktur, zaten değerlerin genelde ortalama.

Dostum bunu sende rahatça anlayabilirsin, solda sendeki değer sağda ise olması gereken değerler bildirilmiş doktorun bu konuda bir ilaç yazmak istemediyse seninde üstüne düşmen gereken bir durum yoktur, zaten değerlerin genelde ortalama.

Doktorum ilaç yazmak istemedi değil bu kan tahlilleri yeni doktorumun yorumunu 10 gün sonra öğreneceğim ben şimdi meraktan buraya attım. Değerlerin hangisi yüksek hangisi düşük çıktığını görüyorum sadece merak ettiğim yüksek olan ne düşük olan ne bide kullandığım bi ilaç vardı doktorum tahliller çıkana kadar kullanmaya devam edebilirsin dedi

kreatinin biraz az çıkmış böbreklerde süzme sorunu olabilir veya az çalışma durumu olabilir eğer az su içiyorsan minimum 2,5 hatta 3 litre almaya özen göster idrar çıkışında günde 6-7'in altında olmasın ki böbrekler devamlı çalışsın ilerleyen yaşlarda tehlike arz eder total ige ise vücutta enfeksiyon varlığını gösterir 250-300 üzeri organ enfeksiyonu olabilir

kreatinin biraz az çıkmış böbreklerde süzme sorunu olabilir veya az çalışma durumu olabilir eğer az su içiyorsan minimum 2,5 hatta 3 litre almaya özen göster idrar çıkışında günde 6-7'in altında olmasın ki böbrekler devamlı çalışsın ilerleyen yaşlarda tehlike arz eder total ige ise vücutta enfeksiyon varlığını gösterir 250-300 üzeri organ enfeksiyonu olabilir
Teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı