Kanada'ya geldim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba dostlarım. İki hafta önce Kanada'ya geldim cidden cennet gibi bir ülke. Şu an halamlarda kalıyorum şimdi biraz Kanada Montreal'de ve Toronto'da çektiğim fotoğrafları atayım.
Mülteci pasaportuyla kanada vizesini almayı nasıl başardın? Teminat göstermeni istediler mi?

Edit: Bu arada cennet ülke diyip beton yığınlarının fotoğraflarını paylaşman ayrı traji komik.

Bir şey soracağım Amerika video ve resimlerine bakarken sanki orada grafik modu kuruluymuş gibi bir havası var. Gerçekten öyle mi?

Nasıl yaptınız anlatır mısınız? Yaşınız kaç, mesleğiniz nedir vs.

15 yaşındayım öğrenciyim ben hocam ailem ile Meksika üzerinden kaçak giriş yaptık ilerleyen zamanlarda anlatacağım.

Mülteci pasaportuyla Kanada vizesini almayı nasıl başardın? Teminat göstermeni istediler mi?

Ne demek istediğini anlamadım fakat anlatayım önce Meksika üzerinden Amerika'ya geçtik oradanda Kanada'ya geçip Kanada polisine teslim olduk ve bizi işlemler için 1 gün tuttular pasaportlarımız ve kimliklerimizi aldılar yerine geçici pasaport ve kimliklerimiz olan kağıtlar verdiler.

Ne demek istediğini anlamadım fakat anlatayım önce Meksika üzerinden Amerika'ya geçtik oradanda Kanada'ya geçip Kanada polisine teslim olduk ve bizi işlemler için 1 gün tuttular pasaportlarımız ve kimliklerimizi aldılar yerine geçici pasaport ve kimliklerimiz olan kağıtlar verdiler.
Ha şu haberlerde gördüğümüz TikTok'da Meksikadan Amerikaya geçen kaçak tayfadansın. Tam mültecisin yani. Üzücü gerçekten üzücü. Umarım İngilteredeki mülteci yasası yakında Kanadaya gelir. :D

Bir şey soracağım Amerika video ve resimlerine bakarken sanki orada grafik modu kuruluymuş gibi bir havası var. Gerçekten öyle mi?

Evet havası çok güzel hocam 2 gün Amerika teksasta kaldım özellikle akşama doğru çok güzel manzaralar oluşuyor.

Ha şu haberlerde gördüğümüz TikTok'da Meksika'dan Amerika'ya geçen kaçak tayfadansın. Tam mültecisin yani. Üzücü gerçekten üzücü. Umarım İngiltere'deki mülteci yasası yakında Kanada'ya gelir. :D

Evet dostum bunu İstanbul'dan yazmaya devam edebilirsin çünkü yakında sen kendi ülkende mülteci olacaksın benim Kanada'da yaşayan yüzlerce Türk tanıdığım var yıllardır oradalar biz daha iyi bir hayat için gittik ailemle sen oturduğun yerden eleştirmeye devam et.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı