Kanada'ya geldim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öncelikle kaçan kişi ben değilim karşı tarafın böyle yalanlar atmasını zorlayan Kanada aksi taktir de ülkeye alınmayacaklar aslında karşı tarafın da yaptığı şeyler yanlış çünkü Kanada'ya ülkemizi kötülüyorlar ve dediğine göre her gün binlerce Türk böyle yapıyormuş bunun yerine ekonomimiz zayıfladı gibi şeyleri anlatsalar daha doğru olacağını düşünüyorum umarım tekrardan ekonomimiz iyileşir ve canlanır eskisi gibi olur.

Hocam maalesef ekonomik sıkıntılar iltica için geçerli değil.

Bu konuyu neden bu kadar uzattınız malum arkadaşlar? Adam Kanada'ya gelmiş ve sevincini paylaşmak istemiş. Bu devirde de sevinmesi oldukça normal. Ne zaman hayatınızda hiçbir başarı olmadığı için insanların sevinçlerine saldırmayı durdurup kendiniz bir şeyler başarmaya çalışacaksınız?

Bu konuyu neden bu kadar uzattınız malum arkadaşlar? Adam Kanada'ya gelmiş ve sevincini paylaşmak istemiş. Bu devirde de sevinmesi oldukça normal. Ne zaman hayatınızda hiçbir başarı olmadığı için insanların sevinçlerine saldırmayı durdurup kendiniz bir şeyler başarmaya çalışacaksınız?

Benim elimde olsa hepsini getiririm Kanada'ya bana bir tek terörist demedikleri kaldı ülkeyi kötüleme diyorlar ben ekmek yediğim yeri hiçbir zaman kötülemem vatanımı niye kötüleyeyim benim babam aylardır işsizdi evi arabayi satıp geldik zorluklarla ben yoksa keyfimden mi kaçtım ülkemden.

Benim elimde olsa hepsini getiririm Kanada'ya bana bir tek terörist demedikleri kaldı ülkeyi kötüleme diyorlar ben ekmek yediğim yeri hiçbir zaman kötülemem vatanımı niye kötüleyeyim benim babam aylardır işsizdi evi arabayi satıp geldik zorluklarla ben yoksa keyfimden mi kaçtım ülkemden.
Bu laf atan insanların hayatında ne bir başarısı ne bir amacı var.Kendileri bunları yapamadıkları için kuduruyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı