Kanal tedavisi nasıl oluyor?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Kolay gelsin.

Diş için kanal tedavisi olacağım. Bunun için haftaya randevum var. İlk randevudan tedavi yapacağını düşünmüyorum, yüksek ihtimalle bir muayene eder. Başka bir zaman da kanal tedavisi yapar (tahminim). Peki kanal tedavisi can acıtıyor mu?

Acı yok denebilir belki iğne yaparken çok az bir şey hissedersiniz, o bölgeyi uyuşturuyorlar zaten. O uyuşma hissi zaten size bir şey hissettirmez. Oldukça basit ve ağrısız bir yöntem. İçinizi ferah tutun, birçok kez yaptırdım.

Acı yok denebilir belki iğne yaparken çok az bir şey hissedersiniz, o bölgeyi uyuşturuyorlar zaten. O uyuşma hissi zaten size bir şey hissettirmez. Oldukça basit ve ağrısız bir yöntem. İçinizi ferah tutun, birçok kez yaptırdım.
Hocam peki operasyon tahminen ne kadar sürüyor? 1 saati buluyor mu? Bir de, ilk randevudan operasyon yapmazlar değil mi? Bana bir tarih verirler gibi geliyor.

Hocam peki operasyon tahminen ne kadar sürüyor? 1 saati buluyor mu? Bir de, ilk randevudan operasyon yapmazlar değil mi? Bana bir tarih verirler gibi geliyor.
Ben genelde randevumun olduğu gün direkt oluyordum ama bu şehirden şehire değişir. Ortalama 1-1.5 saat sürüyor.
Geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı