Kansai Tren'inin olduğu anime neydi?

SUSAMLI ÇUBUK

Hectopat
Makaleler
1
Ben bu animeyi günceldeyken izleyip, bitirmiştim ama ismini unuttum. Ana karakter kız ve kazayla kendisini suçlularla beraber arananlar listesinde buluyordu. Sonra bunlara Kansai'den yola çıkan treni ele geçirip, 2 çocuğu kurtarma gorevi veriliyordu...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu animeyi gunceldeyken izleyip, bitirmiştim ama ismini unuttum. Ana karakter kız ve kazayla kendisini suçlularla beraber arananlar listesinde buluyordu. Sonra bunlara Kansai'den yola çıkan treni ele geçirip, 2 çocuğu kurtarma gorevi veriliyordu. Kız, serinin sonunda ölüyordu.
Yahu tam izleyeyim konusu iyiye benziyor dedim adını bilmeden spoiler yedim :D .

Yahu tam izleyeyim konusu iyiye benziyor dedim adını bilmeden spoiler yedim :D .
Boşver, izle yinede :D

Akudama Drive. Sabahtan beri uzerinde gezip bu değildir diyordum, buymus :D

Son düzenleme:
Bu animenin adı "Bungo Stray Dogs" olabilir. Ana karakterimiz Atsushi Nakajima, bir yetimhane çalışanıdır ve kendisini arananlar listesinde bulur. Kendisine yeni bir hayat sunan ve onu suçlulara karşı savaşan özel dedektif ajansı "Armed Detective Agency"e katılır. Serinin ikinci sezonunda, Kansai'den gelen bir grup çocuk, onlara saldıran güçlü bir suç örgütü olan Port Mafia'dan kaçarken, Atsushi ve diğer ajans üyeleri tarafından korunurlar.

Son bölümde, kız karakterimiz olan Kyouka Izumi, bir plan sonucu intihar etmek zorunda kalır ve bu, Atsushi'yi oldukça etkiler. Ancak, serinin devam sezonlarında Kyouka yeniden ortaya çıkar.

Bu olabilir mi?

Son düzenleme:
Boşver, izle yinede :D

Akudama Drive. Sabahtan beri uzerinde gezip bu değildir diyordum, buymus :D

Güzele benziyor. Akşama başlayayım bakayım. Teşekkürler.

Rica ederim, beğenirsen yorumlarini buraya bekliyorum. Çünkü ben beğenmiştim, sen ne düşüneceksin merak ettim :D

Spoiler sildim.
Yorum yazarım elbette. Yalnız ben spolierı silmeyeceğim. Ben yediysem herkes yesin bana ne :D .

Bu animenin adı "Bungo Stray Dogs" olabilir. Ana karakterimiz Atsushi Nakajima, bir yetimhane çalışanıdır ve kendisini arananlar listesinde bulur. Kendisine yeni bir hayat sunan ve onu suçlulara karşı savaşan özel dedektif ajansı "Armed Detective Agency"e katılır. Serinin ikinci sezonunda, Kansai'den gelen bir grup çocuk, onlara saldıran güçlü bir suç örgütü olan Port Mafia'dan kaçarken, Atsushi ve diğer ajans üyeleri tarafından korunurlar.

Son bölümde, kız karakterimiz olan Kyouka Izumi, bir plan sonucu intihar etmek zorunda kalır ve bu, Atsushi'yi oldukça etkiler. Ancak, serinin devam sezonlarında Kyouka yeniden ortaya çıkar.

Bu olabilir mi?
Yok, bu değil. Yukarıda paylaştım.

Bu olabilir mi?
Ya yeter yeteeer. İzlediğim animeden de spoiler yedim şimdi. İlk sezonunu indirmiş izliyordum hüüü. Ekran görüntüsü_20230217_155300.png

Yeni konular

Geri
Yukarı