Kanser kitleden nasıl kurtulunur?

Sadece Ruslar kanser değil. Bizim de oyuncularımızın bazıları sinir edici oynuyor. Hatta son maçlarımda Ruslarla kanka olacak kadar iyi bile oldum. Ama gel gelelim daha demin attığım maça. Başta selam verdi bizimki. Sonra benim bağlantı sorunum oldu. 2 dakika gibi bir süre giremedim, ardından devam ettim oyunuma. Emir verir gibi uzuna flaş atmamı söyledi, flaşı da almıştım aslında. Sonra başladı durduk yere hakaret etmeye. Susturdum. Takımdan bilgi çıkmayınca geri açtım. Aman açmaz olaydım. İkisi de Türk çıktı ve sürekli küfretmeye başladı. Hatta bir ara biri sıktı. Ben de sıktım ona bana bakarken, kafasına ortadan mermi yedi CT'lerden. Zaten iyi bir cihazdan oynamıyorum ve internetim de iyi değil, oynama saatime bağlı olarak hakaret ve dalga konusu oldum.

Gene de sustum belki maç döner diye. En son biri çok ağır ailevi küfür etti. Onu da el sonuna sakladım 15 olunca şoklayacaktım. Derken küfürlerinden sonra demesin mi "Oruçlu oruçlu küfrettiriyorsun!" diye? Ona anlamını kavramadığı şeyi tutmamasını söyledim tabii gene sövdü. Derken 15 olduk. Bunlardan birini şokladım, öteki de bana sıktı kaybettik. Neden durduk yere kavga çıkarmaya meyilli bizim insanımız böyle? Diğerleri bile destekleyici iken bizimkiler neden böyle? Ve Türk oyuncuyla çok az denk gelebilmek için ne yapabilirim?
Faceit ya da ESEA kullanarak.

Hayatın her alanında öyle insanlar var onlardan kurtulmak istiyorsan insanlardan izole bir hayat yaşamalısın :D İnsanların davranışlarını din, dil, ırk ile bağdaştırmayın çünkü bu insani bir davranış biri başka birine olan nefretini illaki bir şekilde eyleme döker.
Hocam size hak veriyorum. Ama bu oyunu oynarsanız ciddi söylüyorum birkaç ırk için çok kanser olduğunu duyacaksınız ve yaşayacaksınız.

Bu yazdıklarından nasıl bir oynayışa sahip olduğunu az çok tahmin edebiliyorum. Güven faktörüne laf etmen ayrı komik. Yaşasın güven faktörü, beni böyle insanlarla eşleştirmediğin için.

Bu arada toxic dediklerinizi susturun, hem keyfiniz kaçmamış olacak hem de adamların güven faktörünü etkileme imkanınız var. Konu ben haklıyım, o haksız konusu değil; konu ben niye bu insanlarla bir giriyorum. Ha derseniz iyi oyuncuyum ama gene de toxic insanlar geliyor o zaman tek açıklaması hesap satışı ya da sahibinin anormal bir durumu var. Şahsen bana pek denk gelmedi.

Ya kardeşim yaşasın güven faktörü ne ? Ben kimseye hesap vermek zorunda değilim, senin gibi sığ düşünceli birine hiç değilim, ben üst üste on üç maç mevlana geldi diye LEM'den düştüm. Güven Faktörüm yeşilken, bu oyundaki vasat kitleden çok daha önemli problemler var, o da hileler ben burada bunu anlatıyorum sana anlamıyorsun. Gerçekten içler acısısın.

Ya kardeşim yaşasın güven faktörü ne ? Ben kimseye hesap vermek zorunda değilim, senin gibi sığ düşünceli birine hiç değilim, ben üst üste on üç maç mevlana geldi diye LEM'den düştüm. Güven Faktörüm yeşilken, bu oyundaki vasat kitleden çok daha önemli problemler var, o da hileler ben burada bunu anlatıyorum sana anlamıyorsun. Gerçekten içler acısısın.
Göz ardı listeme hoş geldin, bu arada renk önemli değil haberin olsun.
Hocam size hak veriyorum. Ama bu oyunu oynarsanız ciddi söylüyorum birkaç ırk için çok kanser olduğunu duyacaksınız ve yaşayacaksınız.
Oyunu aktif olarak oynuyorum halihazırda. Dediğiniz durumlara 4 sene önce oyunu fazla takmıyorken yaşıyordum (takım arkadaşını vur, sıkılınca çık vb.). Artık yaşadığım söylenemez, ısrarla güven faktörü deme sebebim de bu size, yanlış anlamayın; dediğim gibi elinizde olmayan sebepler yüzünden de düşmüş olabilir.

Son düzenleme:
Sadece Ruslar kanser değil. Bizim de oyuncularımızın bazıları sinir edici oynuyor. Hatta son maçlarımda Ruslarla kanka olacak kadar iyi bile oldum. Ama gel gelelim daha demin attığım maça. Başta selam verdi bizimki. Sonra benim bağlantı sorunum oldu. 2 dakika gibi bir süre giremedim, ardından devam ettim oyunuma. Emir verir gibi uzuna flaş atmamı söyledi, flaşı da almıştım aslında. Sonra başladı durduk yere hakaret etmeye. Susturdum. Takımdan bilgi çıkmayınca geri açtım. Aman açmaz olaydım. İkisi de Türk çıktı ve sürekli küfretmeye başladı. Hatta bir ara biri sıktı. Ben de sıktım ona bana bakarken, kafasına ortadan mermi yedi CT'lerden. Zaten iyi bir cihazdan oynamıyorum ve internetim de iyi değil, oynama saatime bağlı olarak hakaret ve dalga konusu oldum.

Gene de sustum belki maç döner diye. En son biri çok ağır ailevi küfür etti. Onu da el sonuna sakladım 15 olunca şoklayacaktım. Derken küfürlerinden sonra demesin mi "Oruçlu oruçlu küfrettiriyorsun!" diye? Ona anlamını kavramadığı şeyi tutmamasını söyledim tabii gene sövdü. Derken 15 olduk. Bunlardan birini şokladım, öteki de bana sıktı kaybettik. Neden durduk yere kavga çıkarmaya meyilli bizim insanımız böyle? Diğerleri bile destekleyici iken bizimkiler neden böyle? Ve Türk oyuncuyla çok az denk gelebilmek için ne yapabilirim?
Hocam bende de öyle. Takımda rütbesi yüksek 4 kişi var. Ben Rütbe 10'um ve oyunu ben taşıyorum diyebilirim. Raunt bitiminde 3 Kişiye ace attım. Diğer kalan 1 kişi arkadan dolanıp vurdu bende önüme odaklandığım için duymadım. Öldürdüler ve kicklendim. Ve bunu onlar daha çok yapıyordu net hatırlıyorum. Öldürmem 20 ölmem 8 Diğerleri 10 ölme 2-3 öldürme civarlarında..

Ya kardeşim yaşasın güven faktörü ne? Ben kimseye hesap vermek zorunda değilim, senin gibi sığ düşünceli birine hiç değilim, ben üst üste on üç maç mevlana geldi diye Lem'den düştüm. Güven faktörüm yeşilken, bu oyundaki vasat kitleden çok daha önemli problemler var, o da hileler ben burada bunu anlatıyorum sana anlamıyorsun. Gerçekten içler acısısın.

Dostum bugün tersinden kalktın herhalde. @Windows 7 sadece yardımcı olmaya çalışıyor. Ama sen her seferinde tersliyorsun. İşte benim de nefret ettiğim bir kitle gerçekten içler acısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı