Kanser kitleden nasıl kurtulunur?

Sadece Ruslar kanser değil. Bizim de oyuncularımızın bazıları sinir edici oynuyor. Hatta son maçlarımda Ruslarla kanka olacak kadar iyi bile oldum. Ama gel gelelim daha demin attığım maça. Başta selam verdi bizimki. Sonra benim bağlantı sorunum oldu. 2 dakika gibi bir süre giremedim, ardından devam ettim oyunuma. Emir verir gibi uzuna flaş atmamı söyledi, flaşı da almıştım aslında. Sonra başladı durduk yere hakaret etmeye. Susturdum. Takımdan bilgi çıkmayınca geri açtım. Aman açmaz olaydım. İkisi de Türk çıktı ve sürekli küfretmeye başladı. Hatta bir ara biri sıktı. Ben de sıktım ona bana bakarken, kafasına ortadan mermi yedi CT'lerden. Zaten iyi bir cihazdan oynamıyorum ve internetim de iyi değil, oynama saatime bağlı olarak hakaret ve dalga konusu oldum.

Gene de sustum belki maç döner diye. En son biri çok ağır ailevi küfür etti. Onu da el sonuna sakladım 15 olunca şoklayacaktım. Derken küfürlerinden sonra demesin mi "Oruçlu oruçlu küfrettiriyorsun!" diye? Ona anlamını kavramadığı şeyi tutmamasını söyledim tabii gene sövdü. Derken 15 olduk. Bunlardan birini şokladım, öteki de bana sıktı kaybettik. Neden durduk yere kavga çıkarmaya meyilli bizim insanımız böyle? Diğerleri bile destekleyici iken bizimkiler neden böyle? Ve Türk oyuncuyla çok az denk gelebilmek için ne yapabilirim?
Kansere ilaçta vursan kanser büyüdüyse ilaç fayda etmez. Yani aile terbiyesi almamış birisi bunu yapar. Geçmiş olsun.
Kendin kanser olmayarak. CS:GO benzer güven faktörüne sahip oyuncuları eşleştiriyor. Böyle konuları gördükçe de yarılıyorum, tekrardan teşekkürler :D
CS:GO senin terbiye faktörünü iki dandik sunucudan algılayamaz. Güven faktörü dediğin şey Irkçı yazı ve hiledir. Alakasız yoruma gerek yok. Bu durumda siz de toxic oldunuz ayrıca.

Dostum bugün tersinden kalktın herhalde. @Windows 7 sadece yardımcı olmaya çalışıyor. Ama sen her seferinde tersliyorsun. İşte benim de nefret ettiğim bir kitle gerçekten içler acısı.

Abi ben şu an CS'den yeni çıktım geldim ve evet sinirliyim. O övdüğü ve methettiği güven faktörü var ya 500 Saat, LEM Rütbesindeyken ben, karşıma 2 Level Spinbot açan, Non-prime adamlar atıyor, güven faktörüm yeşilken hemde eşleştirme sistemi berbat, üç tane madalyam var, madalyasız 21 Level Prime hesap alıp, hile ile LEM olmuş adam karşıma geliyor. Masaüstümde tam 35 Satır ban yiyecekler listesi var. İki günde oluşturdum, anlatabiliyor muyum ? Tam bir haftada 21 maç spinbot geldi, dört rank düştüm dostum. Artık CS:GO'nun güven faktörünü öven, oyunda hile yok abartılıyor diyen insanlara ve fikirlerine tahammülüm kalmadı.

Abi ben şu an CS'den yeni çıktım geldim ve evet sinirliyim. O övdüğü ve methettiği güven faktörü var ya 500 Saat, LEM Rütbesindeyken ben, karşıma 2 Level Spinbot açan, Non-prime adamlar atıyor, güven faktörüm yeşilken hemde eşleştirme sistemi berbat, üç tane madalyam var, madalyasız 21 Level Prime hesap alıp, hile ile LEM olmuş adam karşıma geliyor. Masaüstümde tam 35 Satır ban yiyecekler listesi var. İki günde oluşturdum, anlatabiliyor muyum ? Tam bir haftada 21 maç spinbot geldi, dört rank düştüm dostum. Artık CS:GO'nun güven faktörünü öven, oyunda hile yok abartılıyor diyen insanlara ve fikirlerine tahammülüm kalmadı.
Hocam size de hak veriyorum ama lütfen aranızda kavga etmeyin. O dediğiniz liste gibi bende de vardı. Çok geç ban yiyorlar ya da hiç yemiyorlar. 3700 saatim var. Her yıl hizmet madalyası aldım. 2021'e de az kaldı siz düşünün.

Abi ben şu an CS'den yeni çıktım geldim ve evet sinirliyim. O övdüğü ve methettiği güven faktörü var ya 500 saat, lem rütbesindeyken ben, karşıma 2 Level spinbot açan, non-Prime adamlar atıyor, güven faktörüm yeşilken hem de eşleştirme sistemi berbat, üç tane madalyam var, madalyasız 21 Level Prime hesap alıp, hile ile lem olmuş adam karşıma geliyor. Masaüstümde tam 35 satır ban yiyecekler listesi var. İki günde oluşturdum, anlatabiliyor muyum? Tam bir haftada 21 maç spinbot geldi, dört rank düştüm dostum. Artık CS:GO'nun güven faktörünü öven, oyunda hile yok abartılıyor diyen insanlara ve fikirlerine tahammülüm kalmadı.

Anlaşılıyor senin tahammülün kalmamış. Resmen CS:GO adını nerede duyarsan duy sinir tepene atıyor. Böyle bir oyunu kitlesi yüzünden oynamak zor. Allah sabır versin.

CS:GO'yu sırf kanser kitle yüzünden bıraktım bi' ara başlayım dedim 4-5 saat oynadım en sonunda dayanamadım. Çocuk en fazla 9-10 yaşlarında sürekli beni öldürüyor ve hakaret ediyor. Ben daha yeni başlamışım eğlence için girdim ki rekabetçi oyunlarla da pek aram yok. 4 saatlik CS.GO serüvenim indirdiğim gün bitti. Öldürmesinde sıkıntı yok devamlı hakaret edip duruyor.

Anlaşılıyor senin tahammülün kalmamış. Resmen CS:GO adını nerede duyarsan duy sinir tepene atıyor. Böyle bir oyunu kitlesi yüzünden oynamak zor. Allah sabır versin.

Hocam ilk round üç kill aldım, bir sonraki round ace attım diye adam diyor ki bekle senin annenin ***** koyacağım diyor, timeout alıyor spinbot açıp geliyor, oyunun geldiği radde bu ya.

Hocam size hak veriyorum. Ama bu oyunu oynarsanız ciddi söylüyorum birkaç ırk için çok kanser olduğunu duyacaksınız ve yaşayacaksınız.
Biliyorum dostum olduklarını main hesabımda 4000 saate yakın oynama sürem var oyun içerisinde her türden insanla karşılaştım ancak birkaç insanın davranışını bütün ırka yıkmak doğru değil. Bazı yabancılarda senin yaptığını Türklere yapıyor. Saçma sapan insanların hareketlerini zevkimin önüne geçirmem hiçbir zaman.

Geri
Yukarı