Kanser olmuşum, hoşça kal Sosyal

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Abi durum nasıl?
Fena değil, kemoterapi devam ediyor. Yemek yememem ufaktan sorun teşkil ediyor ama çok da problem olmaz sanırım. Birkaç ay sonra tekrardan yanınızdayım, daha bilgisayarını telefonunu tamir edeceğimiz çok insan var. :)

Fena değil, kemoterapi devam ediyor. Yemek yememem ufaktan sorun teşkil ediyor ama çok da problem olmaz sanırım. Birkaç ay sonra tekrardan yanınızdayım, daha bilgisayarını telefonunu tamir edeceğimiz çok insan var. :)
Her zaman yanındayız Kiskow!

Evet sosyal, büyük ihtimalle bu açtığım son konu olacak. Neyse acındırmaya veya uzatmaya gerek yok. Bu açtığım son konudur, burada çok iyi insanlar tanıdım. Bugüne kadar açtığım konularda bana yardımcı olan herkese teşekkürler. Bugünden itibaren kanser hastasıyım ve eğer tedaviye yanıt veremezsem bundan sonra aranızda olamayacağım. Forumun başından beri dikkatimi çeken, sorunu olan herkese yardım etmeye çalışan arkadaşlar sizlere özellikle teşekkür ederim. @tirabzonun_kaymagi @Yener K. @FalconPolat @kino @Thermes @ArdaMert @Ma'at ve son olarak bize bugün veda eden @INonOmpiontentI hepinize çok teşekkür ederim. Recep Baltaş ve Ali Güngör'e de buradan teşekkür ediyorum. Kendinize iyi bakın, ailenizi üzmeyin. Hayvanları ve doğayı sevin. Bu forumdan bir Kiskow geldi geçti dersiniz. :) Hakkınızı helal edin.
Geçmiş olsun...

İyileşene kadar dualarımın arasında sen de varsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı