Kanser olmuşum, hoşça kal Sosyal

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda sağlığınıza geri kavuşursunuz.

Çok fazla kanser hastası kişi ile irtibatım oldu. Birinci derece yakınlarımın hepsi kanser sebebi ile vefat ettiler. Kimi tanıdıklarım da bir şekilde üstesinden gelip iyileşebildiler. Onlar da tedavi oluyordu, farklı takviyelerle kendilerini güçlendirmeye çalışıyorlardı, benim yanımdakiler de. Dedim ki kendime; "Farkları nedir ki bu insanların bana olan mesafelerinden başka?" Gözlemlediğim ana nokta; bu hastalığı yenebilenler bir şekilde hayata tutunmuş, moralleri yüksek olanlardı. Bu illetten kurtulmak için tabi ki tedavi ve erken teşhis çok önemli ama moralini yüksek tutmak ve hayatta kalma isteği de gayet etkili. Mutlu olmaya çalış, ne kadar zor olsa da sorunları düşünmemeye özen göster. Ölüm elbet gelecek lakin, hayat da iyisi ve kötüsü ile bize bahşedilmiş bir lütuf. Sağlıcakla kal ve umarım ki sağlığına yeniden kavuşursun.

Evet sosyal, büyük ihtimalle bu açtığım son konu olacak. Neyse acındırmaya veya uzatmaya gerek yok. Bu açtığım son konudur, burada çok iyi insanlar tanıdım. Bugüne kadar açtığım konularda bana yardımcı olan herkese teşekkürler. Bugünden itibaren kanser hastasıyım ve eğer tedaviye yanıt veremezsem bundan sonra aranızda olamayacağım. Forumun başından beri dikkatimi çeken, sorunu olan herkese yardım etmeye çalışan arkadaşlar sizlere özellikle teşekkür ederim. @tirabzonun_kaymagi @Yener K. @FalconPolat @kino @Thermes @ArdaMert @Ma'at ve son olarak bize bugün veda eden @INonOmpiontentI hepinize çok teşekkür ederim. Recep Baltaş ve Ali Güngör'e de buradan teşekkür ediyorum. Kendinize iyi bakın, ailenizi üzmeyin. Hayvanları ve doğayı sevin. Bu forumdan bir kiskow geldi geçti dersiniz. :) hakkınızı helal edin.

İnşallah sağlığına en yakın zamanda kavuşup kolayca atlatırsın.

Evet sosyal, büyük ihtimalle bu açtığım son konu olacak. Neyse acındırmaya veya uzatmaya gerek yok. Bu açtığım son konudur, burada çok iyi insanlar tanıdım. Bugüne kadar açtığım konularda bana yardımcı olan herkese teşekkürler. Bugünden itibaren kanser hastasıyım ve eğer tedaviye yanıt veremezsem bundan sonra aranızda olamayacağım. Forumun başından beri dikkatimi çeken, sorunu olan herkese yardım etmeye çalışan arkadaşlar sizlere özellikle teşekkür ederim. @tirabzonun_kaymagi @Yener K. @FalconPolat @kino @Thermes @ArdaMert @Ma'at ve son olarak bize bugün veda eden @INonOmpiontentI hepinize çok teşekkür ederim. Recep Baltaş ve Ali Güngör'e de buradan teşekkür ediyorum. Kendinize iyi bakın, ailenizi üzmeyin. Hayvanları ve doğayı sevin. Bu forumdan bir kiskow geldi geçti dersiniz. :) hakkınızı helal edin.

Umarım bir an önce geçer geçmiş olsun.

Yaşadığınız durumda umarım geçmişe bakıp neler yaşadığınızı, hangi iyi anların sizde güzel etkiler bıraktığını hatırlarsınız. Sevdiğiniz insanlar için umarım mücadele etmeyi devam edersiniz. Kanser olduğu için bunun sizin için son olacağı inanmayın. Mesela ben kalp krizinden öleceğimi düşünüyorum, hatta bu yüzden bazen rüyalarımda bile kalp krizinden ölüyorum. Lakin bazen düşündüğümüz şeyler bizim için son olmayabiliyor. Bunu da kendimize inandırmamız ve bu durumun yaşanmaması için mücadele etmemiz gerekiyor.

Umarım kansere karşı hem zihinsel hem de fiziksel anlamda iyi bir mücadele verirsiniz. Sizi tekrar aramızda görmek hepimizi sevindirecektir. İyileşmeniz dileğiyle geçmiş olsun.

Evet sosyal, büyük ihtimalle bu açtığım son konu olacak. Neyse acındırmaya veya uzatmaya gerek yok. Bu açtığım son konudur, burada çok iyi insanlar tanıdım. Bugüne kadar açtığım konularda bana yardımcı olan herkese teşekkürler. Bugünden itibaren kanser hastasıyım ve eğer tedaviye yanıt veremezsem bundan sonra aranızda olamayacağım. Forumun başından beri dikkatimi çeken, sorunu olan herkese yardım etmeye çalışan arkadaşlar sizlere özellikle teşekkür ederim. @tirabzonun_kaymagi @Yener K. @FalconPolat @kino @Thermes @ArdaMert @Ma'at ve son olarak bize bugün veda eden @INonOmpiontentI hepinize çok teşekkür ederim. Recep Baltaş ve Ali Güngör'e de buradan teşekkür ediyorum. Kendinize iyi bakın, ailenizi üzmeyin. Hayvanları ve doğayı sevin. Bu forumdan bir Kiskow geldi geçti dersiniz. :) Hakkınızı helal edin.
Yapma be hocam böyle düşünme. Tez zamanda sağlığına tekrar kavuşursun umarım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı