Kanser oyuncu kitlesinin çoğunluğu neden Türklerden oluşuyor?

Bu konuda çıldırmak üzereyim, CS:GO giriyoruz adamı tebrik ediyorum "ne sandın ****" diye cevap alıyorum, birisi yenilir küfür eder, birisi kazanır küfür edip dalga geçer. GTA 5 oynarız biri sürekli saldırıp ölünce küfür eder. Artık maça Türk geldiği zaman inşallah insandır diye dua etmeye başladık. Oyuna gelen 10 Türk'ten 8 tanesi gerçekten böyle, şu dünyada insan olmak ne kadar zor olabilir ya? Kafayı yiyeceğim artık şu oyunlarda kanser olmaktan. Elbette yabancılarda da var bu şekilde oyuncular ama gerçekten daralma geldi, şu durumlarda sakin kalmak için ne yapabiliriz? Her türlü öneriye açığım.

Aile terbiyesi ve eğitimi çok önemli. Bu hareketleri sergileyenlerin bu eğitimleri aldığını düşünmüyorum ki emin olun aile bireyleri de böyle davranıyordur.

Bu sebeple offline, hikayeli oyun oynuyorum. Tek oynadığım Online oyun Red Dead Online, çünkü fakir kanser veletlerin RDR2'ye parası yetmiyor veya bilgisayarları kaldırmıyor.

Normal zamanlarda ben de genelde bilgisayarda Photoshop ile uğraşıyorum, YouTube takılıyorum dizi/film vs vs, ama illaki günde 2-3 saat arkadaşlarla bir multiplayer girelim diyoruz insanın boğazına diziyorlar. Genel de hikayeli oyun oynamaya çalışıyorum tek başıma iken.

Sadece L4D2 ve Payday 2 oynuyorum. Allahtan kanser kitle yok.
Left 4 Dead 2 oynamadım ama payday 2 evet o konuda stres yapmadan oynadığım tek multiplayer oyun olabilir belki, ETS'de bile strese sokuyorlar insanı, Payday 2'de birşey yaparsa at kicki geç direk.

Her yerde Toxic kitle var. Ama Türkiye'de olduğumuzdan dolayı Türkler daha çok gözümüze batıyor bence.
Ben de öyle düşünüyorum, Türkiye'de olduğumuzdan gözümüze daha çok batıyor olabilirler ama işin kötü yanı kanser kitlenin çoğunluğu Rus ya da Türklerden oluşuyor bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı