Kanserle Mücadele Etmek

Nereye gideceksiniz merak ettim. Uzun uzun yassaydın keşke.
Adam hayat mücadelesi veriyor senin dediğin şeye bak. Ciddi bir olayı kavramaktan muzdarip misin sen? Senin başına gelse görürüm ben seni ama umarım gelmez. Yaşın kaç bilmiyorum ama dua edeceğin yerde boş yorumlar yapma.

Nereye gideceksiniz merak ettim. Uzun uzun yassaydın keşke.
Senden başka içeriği okuyan yok sanırım zaten herkes başlığa göre yazmış da sanki. Normalde yaşadığımız şehre döneceğiz. Epey uzun da aslında sıkmayayım diye bir de şu an ki moral bozukluğuyla yazıyorum aslında. Normal de taşınma telaşımız vardı ama bu hastalıklar girince ve babamı da kaybedince şu an her şey darma duman. Muhtemelen orada bir kiraya falan çıkabiliriz kısa bir süreliğine ben de bilmiyorum...
Kızma boşver. Cevaplarım, boş boş duvara bakıyorum zaten şu an.

Çok geçmiş olsun hocam. İnşallah yakın zamanda iyileşirsiniz.

Hocam öncelikle yeme içmenize dikkat edin. Zerdeçal ve karabiberi yemeklerinizden çıkarmayın. 1 çay kaşığı zerdeçal ve kaşığın çeyreği kadar karabiber atın. Sabahları haftada 1 olacak şekilde sarımsaklı süt yapın ve için. Arı poleni ve propolis kullanın. Bunları yaparsanız en azından vücudunuz depar atar. Fazla da takmayın hastalığınızı. Hayat size limon verirse limonla yıkanmanız gerekir. Allah yardımcın olsun ama dediğim şeyleri yapın. Bir de kendinizi geliştirmeye bakın. İyi günler. PES ETME, SADECE "JUST DO İT!".

Bu konuya hala inananlar var...

Kanıtınız nedir? Bir de gülücük atmışsınız konuya. Hayır gerçekten merak ettim nerede yazıyor öyle bir şey ve nereden anladınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…