Kanserojen madde olmayan yiyecekler nelerdir?

Burak5415

Hectopat
Yer
Sakarya/Adapazarı
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5-2500 GTX1650 DDR3 8 GB RAM 128 GB SSD+320 GB HDD X2
Yaklaşık 1 ay önce @250519 hocamıza üst yutak kanseri olarak da bilinen nazofarenks kanseri teşhisi kondu, kanserojen madde tüketmeden beslenmesi gerekiyor ve doktor ameliyata kadar sıvıyla beslenmesi daha sağlıklı olur demiş, ne önerirsiniz?

Yaklaşık 1 ay önce @250519 hocamıza üst yutak kanseri olarak da bilinen nazofarenks kanseri teşhisi kondu, kanserojen madde tüketmeden beslenmesi gerekiyor ve doktor ameliyata kadar sıvıyla beslenmesi daha sağlıklı olur demiş, ne önerirsiniz?

Geçmiş olsun bence el yapımı şeyler yesin marketten beslemesini önermem plastikten uzak durun cam kullanın bu konuda pek bilgim yok maalesef.

En üst seviyede GMO, kimyasal renk ve tatlandırıcı içermeyen gıdalar. Mümkünse şehir yaşamından da uzaklaşması faydalı olur. Doğal ve mevsiminde yiyecekler, baharatlar azaltılabilir - gerçi baharatlar ve doğru beslenme için holistikçi biriyle görüşmesi lazım.

Kanser konusu olduğu için tatlı ve tatlandırıcı şeylerden de uzak duracak - bal, pekmez dahil, zaten çok gerekli bir molekül değil glikoz, doğru beslenince karaciğer halleder.

Tedavi ve safhalarında ona "hastane" veya doktorun verebileceği toz besinlerden de uzak durması iyi olur, üstünü okuyunca çok daha kolay anlaşılır sebebi, iyileştirmeye çalışırken bir yandan öldürmek etik olmayan ve karlı bir esnaflık biçimi çift yılan diplomalılar için.

İlk öncelikle geçmiş olsun dileklerini ileten hocalarıma teşekkürler, arkadaşlar market ürünlerini kullanmıyorum artık, plastik kullanmıyorum, baharat ve tuz kullanmıyorum, 1.evre olduğu için çok sık olmamakla birlikte 2 günde 1 hastaneye gidiyorum, kısacası yaşamaya çalışıyorum buna yaşamak denirse, Burak'cığım sana da ayrı teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı