Kaos Vandal vs. Yağmacı Vandal

DogukanS34

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam herkese, 2250 VP var. Kaos Vandal ile Yağmacı Vandal arasında kararsızım, Yağmacı Vandal herkeste olduğu için Kaos Vandal almak istiyorum ancak hissiyat olarak sizce hangisi daha iyi? Ya da hangisi alınmalı? Kullanan arkadaşlar yorumlarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam herkese, 2250 VP var. Kaos Vandal ile Yağmacı Vandal arasında kararsızım, Yağmacı Vandal herkeste olduğu için Kaos Vandal almak istiyorum ancak hissiyat olarak sizce hangisi daha iyi? Ya da hangisi alınmalı? Kullanan arkadaşlar yorumlarsa sevinirim.
Hocam ben olsam yağmacı alırım kaos biraz kaba bir skin.

Yağmacı alınmaz. Hem kötü hem herkeste var her maç birinde oluyor en az. Kaosun ise mavisi çok güzel.

Arkadaşlar selam herkese, 2250 VP var. Kaos vandal ile Yağmacı Vandal arasında kararsızım, Yağmacı Vandal herkeste olduğu için kaos vandal almak istiyorum ancak hissiyat olarak sizce hangisi daha iyi? Ya da hangisi alınmalı? Kullanan arkadaşlar yorumlarsa sevinirim.

5 aydır kaos vandal bekliyorum hocam yağmacı var bende onu söyleyeyim.

Geri
Yukarı