Kapadokya'da peri bacalarını yıkarak yol yapıyorlar!

Zaten kendi milletinin %50'sine "düşman" bir hükümetimiz vardı şimdi kendilerine yeni bir düşman seçmişler! Nerede yıkım orada akp.

He o zaman kalsın abim. Madem lazım diyosun o zaman kalsın.

Ya kardeşim, oradaki kayalar yapılacak yoldan önemli mi? Hem oradan gmc yukon Denali'li, arkada önde Jammer'li 2023 Vitolar'la, 14142 korumasıyla, aşşırı B7 zırhlı Maybach'i ile cumhurbaşkanımız geçecek. Bunun yanında hepsi birbirinin aynısı olan 3-5 kayanın ne önemi var ki? Ah, unuttuğumuz bir nokta var. Diyanet'in de bir Maybach'i vardı. O kadar servetleri var ki size sayarken unutuyorum yaaaani. @407821 @emirtmurr @yamankm @ZCPS21
@438943

Haklısınız özür dilerim. (!)

Valla o yapıları çok da önemli bir şey olarak görmüyorum. Yol beleş olacaksa ben varım.
Yanlış bir düşünce şekli.

Bugün kendi geçmişini ve kültürünü yok eden bir millet, Avrupa'ya ağızlarının suyunu akıtarak bakıyorlar.
Dâhâ öncesinde de tarihi mekanlara zarar vermişlerdi.

Yanlış bir düşünce şekli.

Bugün kendi geçmişini ve kültürünü yok eden bir millet, Avrupa'ya ağızlarının suyunu akıtarak bakıyorlar.
Dâhâ öncesinde de tarihi mekanlara zarar vermişlerdi.
Yok abi maksat cb geçsin ya. O kadar saray falan yaptırdık yaaaaani. Şurda 2 taşın hesabı mı olur?

Heee bu arada Salda Golu'nden aldığımız -pardon çaldığımız- kumları da söylemeyi unuttum. Yani onlarca kum tanesi alınmışken, 2-3 kayanın hesabı mı olur ya?

He o zaman kalsın abim. Madem lazım diyosun o zaman kalsın.

Ya kardeşim, ordaki kayalar yapılacak yoldan önemli mi? Hem ordan GMC Yukon Denali'li, arkada önde Jammer'li 2023 Vitolar'la, 14142 korumasıyla, aşşşırı B7 zırhlı Maybach'i ile cumhurbaşkanımız geçecek. Bunun yanında hepsi birbirinin aynısı olan 3-5 kayanın ne önemi var ki? Ah, unuttuğumuz bir nokta var. Diyanet'in de bir Maybach'i vardı. O kadar servetleri var ki size sayarken unutuyorum yaaaani. @407821 @emirtmurr @yamankm @ZCPS21
@438943 @Hououin Kyouma
Tarih, kültür hiç bir şey kalmasın ya(aaa)ni?

Geri
Yukarı