Kapalı Devre vs Açık Devre Sıvı Soğutma

Night

Hectopat
Yer
Ankara, Türkiye
Daha fazla  
Kapalı devre sıvı soğutma ile açık devre sıvı soğutma arasında ne gibi farklar vardır? Hangisi daha sağlıklıdır? Sıvı soğutma işlerinden pek anlamıyorum, daha sessiz çalıştığı söyleniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açık devre sıvı soğutma çok daha performanslıdır. Ancak fiyatı yapacağınız soğutmaya göre pahalı ve yapması bir o kadar da zahmetlidir. Açık devre biraz daha zevk ve gösteriş içindir. Paranız ve merakınız varsa yapabilirsiniz. Kapalı devrede ise bir şey yapmanıza gerek yok. Alıp monte ediyorsunuz sadece.

Anlıyorum, ayarlamaları biliyorum derseniz açık devre daha performanslı. Fakat anlamıyorum iyi soğutsun derseniz, kapalı devre. Tamamen anlamana ve zevkine kalmış.

Anlıyorum, ayarlamaları biliyorum derseniz açık devre daha performanslı. Fakat anlamıyorum iyi soğutsun derseniz, kapalı devre. Tamamen anlamana ve zevkine kalmış.

Açıkcası anlamıyorum benim için en uyugunu kapalı devredir o zaman.

Ses konusu nasıl peki? Cidden denildiği gibi hava soğutmadan daha sessiz mi çalışır sistem?

Açıkcası anlamıyorum benim için en uyugunu kapalı devredir o zaman.

Ses konusu nasıl peki? Cidden denildiği gibi hava soğutmadan daha sessiz mi çalışır sistem?
Markaya, kaliteye göre değişir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı