Kapali oturumda kullanılan Google Chrome geçmişine formattan sonra ne olur?

Yaqiz

Decapat
Arkadaşlar basliktan da anlayacaginiz uzere ben Chome'u oturumum kapali olarak kullaniyordum. Bilgisayarima format attim. Oradaki Google Chrome gecmisime ne oldu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tesekkurler yanitlariniz icin.
Geçmişe görüşürüz de.

Umarım sırf geçmişi silmek için format atmamışsındır.
Ne demek istediginizi tam anlamadim bu arada. Biraz daha aciklayabilir misiniz?
Formatta bilgisayarında ne var ne yok hepsi silinir. Chrome geçmişin silindi yani. @Borsa Sincabı 'ın dediği gibi umarım sırf geçmişi silmek için yapmamışsındır.
Format, bilgisayardaki herseyin tertemiz olmasi yani dosyalarin silinip yeniden kurulmasi manasina geliyor. Chrome'un gecmisinin bilgisayardaki dosyalarla bir alakasi oldugunu sanmiyorum. Dosyalar ve uygulamalar silindigi icin Chrome'da bilgisayar kalkacagindan gecmis silinmistir diye dusunuyorum.
Geçmişe görüşürüz de.

Umarım sırf geçmişi silmek için format atmamışsındır.
Simdi anladim. Google Chrome gecmisim ile formatin bir alakasi yok. Sadece formattan once acik kalan bir oturum falan olmasin diye temizlerim genelde ama bu sefer unuttum. Sanirim zaten senkronizasyon olayini kapatinca her turlu Chrome silindiginde her turlu veriler ve gecmis de siliniyor. Google Chrome gecmisini temizlemek icin de format atmiyorum tabii ki :). Zaten ayarlarda gecmisi temizlemek icin bir bolum mevcut.

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı