Advertisement

Kapalı ürünün içinden böcek çıktı

404631

Hectopat
Katılım
24 Aralık 2020
Mesajlar
2.646
Çözümler
25
Merhabalar az önce gerçekten çok garip bir şey yaşadım hafif şoktayım diyebiliriz.
2 gün önce BİM'den Simbat'ın cips soslu fıstığını almıştım. Az önce PC başına oturdum bir şeyler izlerken atıştırmaya başladım.
Ben genelde bu tarz şeyleri ağzıma dikerek yiyorum, ağzıma ip gibi bir şey geldi tuttum çıkarttım ağzımdan. Ne olduğu anlamaya çalıştım ilk önce iyimser olmaya çalışarak ipin sosa bulanmış halidir falan dedim kendimi germemek için çünkü bende çıyan fobisi var eğer bir yerde çıyan görürsem ortamı terk ederim. Evimde çıyan olsun evi terk ederim o derece ve sanırım bu çıyan ve ben bunu az önce azımdan çıkardım. Yazarken bile hala tiksiniyorum ne yapacağımı bilemiyorum açıkçası. Kesinlikle BİM benim için bitmiştir ve bundan sonra soslu bir şey yiyebileceğimi kesinlikle sanmıyorum.
Arkadaşlar ben bu durumu nereye bildirebilirim nereye şikayet edebilirim. Açıkçası tazminat davası bile açmak istiyorum şu an. Kesinlikle dikkat edin yediğinize.
O böcek mi? Cipse benziyor. Hareket ediyor mu?
 

Furkan GRFN

Picopat
Katılım
6 Ağustos 2021
Mesajlar
675
Yer
Diyarbakır
O böcek mi? Cipse benziyor. Hareket ediyor mu?
Yaşıyor ya bir şeyi yok. :D
Ya biraz inceleyim dedim ne olduğu anlamak için bıçakla kesmeye çalıştım kabuk gibi sert birazcık kırıldı ayak gibi bir şeyler çıkınca bıraktım kaçtım zaten.
Kanka, çok ürkütücü. Ben bilerek koyduklarına %100 eminim. Fabrika da çiyan ne arar :D
 

Karan0

Centipat
Katılım
21 Aralık 2021
Mesajlar
2.587
Çözümler
23
İyyyy hocam aşırı aşırı kötü bir durum şu an bende daha cips gibi şeyler yiyemicem. Hocam pahalı da olsa bilindik markalar tercih edin.
Aldığınız BİM'e gidip şikayet edin ve tüketici hakem heyetine gidin.
 
Yukarı