Kapanan hat nasıl açtırılır?

olecut

Centipat
Merhaba, bundan 2 yıl önce Turkcell üzerinden bir hat aldım ve bu hattı 6 ay kadar önce Türk Telekom'a taşıdım, bildiğiniz üzere Türk Telekom'da SIM kart değiştirmeden numara değiştirme servisi var, bu servisi kullanarak 536 ile başlayan numaramı 554 ile başlayan başka bir numara ile değiştirdim fakat benim 536 ile başlayan numaramda bazı bu numara ile bağlanmış hesapların olduğu sonradan aklıma dank etti, bu hesaplara erişebilmek için 536 haneli numaramı bu siteler şart koşuyor, Turkcell'i aradığımda bize iade edildikten sonra bu numarayı 1 yıl içerisinde geri alabilirsiniz fakat iade edilmesi 3 ay sürebiliyor ve sizin numaranız direkt olarak kapanmamış "numara değişim" yolu ile kapanmış bundan dolayı daha uzunda sürebilir dendi, Türk Telekom ile görüştüğümdede benzer kelimeler işittim ve Türk Telekom'a ulaşmak ciddi derecede çok zor, çağrı merkezlerini arıyorum ha bire şunu diyor şuna ulaşmak için buna basın buna ulaşmak için şuna basın cidden çok yorucu, özetle ben bu 536'lı numarayı Turkcell üzerinden açmak istiyorum, Türk Telekom ne kadar sürede iade eder, geri alma şansım var mı yok mu, aydınlatabilirseniz sevinirim, iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı