Kapanan mağazadan fatura nasıl alınır?

furs0n

Hectopat
Merhabalar, 12.12.2019 tarihinde n11'den “VelaTeknoloji“ isimli mağazadan Acer laptop almıştım. Geçtiğimiz günlerde laptopun sağ alt ve sağ üst kısmında düşürmemden ötürü hafif yamukluk oluştu, 2 senelik garanti süreci içerisindeyken garantiye yollamak için Acer'ın müşteri hizmetlerini aradım ve garantinin hala geçerli olup olmadığını sordum. Laptopun seri numarasını söyledim ve garantisinin bittiğini söylediler, ben de daha 2 sene geçmediğinden dolayı garantisinin son 1 ayının kaldığını ilettim. Fatura tarihine göre 2 senelik garanti süresi olduğunu söylediler, yani 12 Aralık 2021'de garanti bitecek. Ben de n11 aracılığıyla mağazaya ulaşıp faturayı almak istedim ancak n11 bana mağazanın kapandığını ve mağazanın bütün bilgileri maliye bakanlığına ibraz ettiğini söyledi. Bu durumda faturaya nasıl ulaşabilirim? Başına böyle bir şey gelen varsa yardımcı olursa çok sevineceğim, teşekkür ederim.

Cihazı düşürmeniz sonucunda oluşacak bir şeyin garanti kapsamına gireceğini düşünmüyorum. Sonuçta kullanıcı hatası oluyor.

Cihazı düşürmeniz sonucunda oluşacak bir şeyin garanti kapsamına gireceğini düşünmüyorum. Sonuçta kullanıcı hatası oluyor.
Peki tahmini ne kadar masraf tutar? Her türlü yollayacağım için garanti kapsamında olup olmadığını teyitlemek istedim, yamuklar büyük değil.

Masrafını bilemiyorum. Bu konuda uzmanlaşmış insanlar konuya yazarsa daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı