Kapandıktan sonra satışan sunulan hat yazışmaları görünür mü?

AhmetBrk

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Hattım ortalama 1 buçuk ay önce kapandı. Hattıma ne mesaj geliyor ne de çağrı alabiliyorum gönderebiliyorum. Şimdi asıl sorun şu; benim Telegram hesabım vardı ve Telegram hesabımda bir sürü grup vardı. Şimdi ben bu hattı maalesef açamıyorum hat babamın üstüne o da hattı açmak istemiyor. Duyduğuma göre 6 ay sonra kapatılan hatlar satışa çıkıyor. Bende telegrama giremiyorum çünkü doğrulama kodu istiyor ama hattım kapalı olduğu için mesaj gelmiyor mesaj kutusunun her yerine baktım yok. Şimdi bu hattı 6 ay sonra satın alan X kişisi Telegram'ı yükleyince benim gruplarımı görebilir mi? Eğer görürse bu kişisel verilerin korunması kanununa ters düşmez mi? Cevap verirseniz sevinirim lütfen troll mesajlar yazmayın durum ciddi.

Bana başka birinin Kızılay mesajı geliyor. Hattımı 2017 yılında bu zamanlar aldım ve şu an o kişinin ismini, soyismini ve yaşadığı yeri ( il olarak ) biliyorum. Bunun dışında Whatsapp, Telegram gibi uygulamalar sıfırdan başladı, yani göremiyorum. Karşıdaki senin bilgilerini göremez.
Bana başka birinin Kızılay mesajı geliyor. Hattımı 2017 yılında bu zamanlar aldım ve şu an o kişinin ismini, soyismini ve yaşadığı yeri ( il olarak ) biliyorum. Bunun dışında Whatsapp, Telegram gibi uygulamalar sıfırdan başladı, yani göremiyorum. Karşıdaki senin bilgilerini göremez.
(düzenleme [20.19]) Tamamen benim kontrolüm dışında geliyor mesajlar sabah kapım çalınmasın :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı