Kapat, küçült ve büyüt tuşları nasıl engellenir?

Enez45

Femtopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 Home
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Ben uygulamamda sağ üst köşede bulunan kapat küçült ve büyüt düğmelerini engellemek istiyorum. BAT veya VBS fark etmez.

WindowBlinds adında bir uygulama var. Bu butonların görünüşünü değiştiriyor. Ancak engelliyor mu bilmiyorum.

Tam olarak nasıl bir şey istiyorsan her seferinde bir konu açarak değil de bir konuda tüm sorularını sorarak daha hızlı cevap alabilirsin. Ayrıca uygulaman ne, kodun var mı bunları da paylaşman lazım.

Tam olarak nasıl bir şey istiyorsan her seferinde bir konu açarak değil de bir konuda tüm sorularını sorarak daha hızlı cevap alabilirsin. Ayrıca uygulaman ne, kodun var mı bunları da paylaşman lazım.
Uygulama .bat dosyasında bulunuyor. çok basit
Bash:
Print "Hello"
Pause
Kod Bu Bu Pencerenin kapatılmamasını istiyorum

Uygulama .bat dosyasında bulunuyor. çok basit
Bash:
Print "Hello"
Pause
Kod Bu Bu Pencerenin kapatılmamasını istiyorum
Batch ile bu mümkün değil maalesef. Aslında bunu bu foruma sormak yerine çok basit bir şekilde Google'a sorarak da aynı cevabı daha hızlı bir şekilde alabilirdiniz.

Tamam
Batch ile bu mümkün değil maalesef. Aslında bunu bu foruma sormak yerine çok basit bir şekilde Google'a sorarak da aynı cevabı daha hızlı bir şekilde alabilirdiniz.
Deneyeceğim

Google'da bulamadım da mümkün ise link veya kodu atar mısınız?

Son düzenleme:
Tamam

Deneyeceğim

Google'da bulamadım da mümkün ise link veya kodu atar mısınız?
"Windows batch how to disable close button of the console" gibi bir şey aratırsanız oldukça kolay bir sürü sonuç çıkıyor. Çıkan sonuçlar da saf batch ile çözümler içermiyor.

Geri
Yukarı