Kapatılan Discord hesabı geri alınabilir mi?

KritaTC

Centipat
Daha fazla  
Discors hesabım arkadaşım ile konuşurken aniden devre dışı kaldı.

Selam,
Discord, topluluk için sunduğu ortamı güvenli ve sorunsuz tutmaya odaklanıyor. Hesabının Hizmet Koşulları veya Topluluk İlkeleri'ni ihlal ettiğini tespit ettik. Bu nedenle de şu sebepten dolayı hesabını devre dışı bıraktık:
Hesabında hackleme, dolandırıcılık, hesap veya kredi kartı bilgilerini kırmak ve/veya bir bilgisayar ağına veya cihazına hasar vermekle ilgili eylemlerde bulunuldu.
Saygılarımızla,
Discord Güven ve Güvenlik Ekibi
Ek olarak bir satış sunucum vardı ama daha hiç satış gerçekleştirmemiştim. Ayrıca Discord webhook kullanarak aynı sunucuda arkadaşıma bir stealer virüs atmıştım. Hesabım şu an devre dışı bırakılmış durumda ticket açtım ve maillene cevap verdim dönüş bekliyorum.

Hesabım benim için çok önemli içinde önemli bilgilerde var, hesabı kurtarmanın bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maili kullanamazsın, telefon bağlamak sıkıntı oluyor. Geçen gün biri, eski telefonunu bağlayınca sunucudan ban yedi. Yani Discord ilişkilendirebiliyor, yasaklı hesapları ve bağlantılı oldukları numara ve sosyal/oyun hesaplarını.

Hesabının nicki "deleted user" olur silindikten sonra, fakat ismi kullanmak için ya bayağı beklersin, ya da kullanamazsın.

Maili kullanamazsın, telefon bağlamak sıkıntı oluyor. Geçen gün biri, eski telefonunu bağlayınca sunucudan ban yedi. Yani Discord ilişkilendirebiliyor, yasaklı hesapları ve bağlantılı oldukları numara ve sosyal/oyun hesaplarını.

Hesabının nicki "deleted user" olur silindikten sonra, fakat ismi kullanmak için ya bayağı beklersin, ya da kullanamazsın.

Discord IP ban mı atıyor peki? Nasıl yeni hesap açabilirim.

IP ban muhabbetinden ziyade, bağlantılı hesaplar ve numaraları kontrol ediyor. Önceki hesabınla ilgili herhangi bir şey aynı olmazsa hesap açabilirsin.

Discord'dan hesabına baktığında hesap silinmemişse yani kullanıcı adın profilin duruyorsa hesabını geri alma şansın var. Ben spam yüzünden yemiştim sürekli durmadan dm atıyordum. Discord'a sürekli mail attım yalvardım yakardım 1 yıl sonra hesap açıldı.

Discord'dan hesabına baktığında hesap silinmemişse yani kullanıcı adın profilin duruyorsa hesabını geri alma şansın var. Ben spam yüzünden yemiştim sürekli durmadan DM atıyordum. Discord'a sürekli mail attım yalvardım yakardım 1 yıl sonra hesap açıldı.

Hocam hesabımın profili hala duruyor ve mesaj da atılabiliyor ancak bildiğim kadarıyla devre dışı bırakılan hesaplar 2 hafta sonra siliniyor acaba sizin hesabınız devre dışı bırakılmamış olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı