Çözüldü Kapatılan Gmail hesabı nasıl geri açtırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Geugula

Centipat
Daha fazla  
Eskiden bir Gmail hesabım vardı fakat yanlışlıkla doğum tarihini değiştirdim ve yaş yetmediği içim Google hesabım kapatıldı. Çoğu hesabım o Gmail'e bağlı. Hesap kapatılalı yaklaşık 5 sene vs oluyor. Gmail açma kısmına kapatılan Gmail'i yazdığım zaman öyle bir Gmail yok diyor fakat aynı isimle bir Gmail kurmaya çalıştığımda bu hesap var diyor. Bunun için Google'dan yardım alabilir miyim? Alırsam nasıl?

Eskiden bir Gmail hesabım vardı fakat yanlışlıkla doğum tarihini değiştirdim ve yaş yetmediği içim Google hesabım kapatıldı. Çoğu hesabım o Gmail'e bağlı. Hesap kapatılalı yaklaşık 5 sene vs oluyor. Gmail açma kısmına kapatılan Gmail'i yazdığım zaman öyle bir Gmail yok diyor fakat aynı isimle bir Gmail kurmaya çalıştığımda bu hesap var diyor. Bunun için Google'dan yardım alabilir miyim? Alırsam nasıl?

Google o hesabı karantinaya almış yaşını bir daha değiştiremezsin. Aslında hesabı kurtarabilme şansın vardı ama üstünden 5 yıl geçtiği için biraz zor ama yine de Google desteğe yazıp şansını deneyebilirsin

Geri
Yukarı