Kapatılan güzel online oyunlar

S2 Son Silah harbiden o dönemler çok sevdiğim FPS oyunlarındandı, sonradan her taraf hile doldu kapatılma nedeni o mu bilmiyorum ancak keşke kapatılmasaydı, Wolfteam'den çok daha değerli bir oyundu bana kalırsa.
Haklısın. Evet hileler yüzünden kapatıldı. Çok değerli bir oyundu. Ondan sonra bir oyun daha çıkardılar ama onuda kapattılar.
Club Penguin ve NFS World bana kalırsa. (Ayrıca umarım yakında GTA Online da bu listeye girmez.)
Club penguin kapatıldı mı? 🙁

Haklısın. Evet hileler yüzünden kapatıldı. Çok değerli bir oyundu. Ondan sonra bir oyun daha çıkardılar ama onuda kapattılar.
Ah ah, S2 Son Silah güzelim oyunu mahvettiler. Oyunun kapatılmasına yakın çıkan hileler aşırı artmıştı ve artık normal oynayan kalmamıştı. Ben de ilk başta oyunu hileler yüzünden kapatıldı diyordum ama sanırım yapımcı şirket Kore oyuna desteğini çekmiş, bu yüzden hilelere karşı koruma geliştirilmeyip kapatıldı. Ondan sonra saçma sapan bir oyun çıkardılar ama tutmaz ki o da kapanmış galiba dediğinize göre.

NFS World kesinlikle bir dönüm noktası. Hep hevesle indirip düzenli oynamak istemişimdir ama hiç kısmet olmadı. Bazen yükleyip arabalara bakıp çıkıyordum sanırım. Sonra haberim yoktu benim bundan bir gün oyun ben de yüklüydü galiba girmeye çalıştım ve kapatıldığını öğrendim şok olmuştu baya da üzüldüm açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı