Kapıda Ödeme İle Alabileceğim Kitap Siteleri

genova88

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bilgisayar kitapları edinebileceğim, kapıda ödeme desteği olan, güvenilir önerebileceğiniz site var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Belli bir fiyattan sonra hepsiburada adresinde kapıda ödeme var.

KDV hariç 100 TL - 5.000 TL arasında vereceğiniz siparişlerde kapıda nakit ödeme seçeneği kargo seçenekleri sayfasında size tercih olarak sunulur. Kapıda nakit ödeme yapabilmeniz için sepetinizdeki ürünlerin toplam bedelinin KDV hariç en az 100 TL olması gereklidir. Ayrıca, doğrudan tedarikçi firmadan adresinize gönderilecek bir ürünü sipariş etmeniz durumunda kapıda ödeme yapılamaz.

Sık Sorulan Sorular - Hepsiburada.com

Ben genelde kitap aldığım için ininal kart ile yapıyorum ödememi. İninal kart ne diye sorarsan bu forumda ininal kart hakkında açılmış bir çok konu mevcut.

Hepsiburada güvenilir mi diye sorarsan en güvendiğim internette alışveriş sitesi diyebilirim.

KitapSeç sitesinden alıyorum kitapları. Kapıda ödeme ile de gönderim yapıyorlar. Alternatif olarak BKMKitap tavsiye ediyorum geçen yıl da oradan alışveriş yapıyordum. Onlar da kapıda ödeme ile sorunsuz gönderim yapıyorlar.

İstanbul'da yaşıyorsanız dışarı çıkıp kendiniz alabilirsiniz. Kadıköy AKMAR kitapçılar çarşısı uygun yer.
Onun dışında her şehirde D&R gibi kitapçılar var buralara gidip bakabilirsiniz.
Kapıda ödeme seçeneği Hepsiburada, inkılap, BKMkitap, ucuzkitapal, atlaskitap.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı