Kapıda ödeme seçeneği olan sistem toplama

• Konuyu başlatan TempLars
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 8B
T

TempLars

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben kapıda ödeme seçeneği olan bir siteden sistem toplamak istiyorum.Bütçem 1000-1500 arası sadece online oyunlarda iyi performans almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Ya kapıda ödeme seçeneği falan deyince biraz araştırma gerekiyor :D Bazı parçalarda oluyor, bazılarında olmuyor.
İnternet üzerinden alışveirş yapamıyorsanız en azından bayiliğine gidin ve siparişi kargo ile verin ?
Eğer dediğim gibi yapabilirseniz Vatan'dan bir PC önerelim. Yok dersen kapıda ödeme seçeneği olan siteleri pek bilmiyorum, araştıracak halim de yok inan ki .D

Ya kapıda ödeme seçeneği falan deyince biraz araştırma gerekiyor :D Bazı parçalarda oluyor, bazılarında olmuyor.
İnternet üzerinden alışveirş yapamıyorsanız en azından bayiliğine gidin ve siparişi kargo ile verin ?
Eğer dediğim gibi yapabilirseniz Vatan'dan bir PC önerelim. Yok dersen kapıda ödeme seçeneği olan siteleri pek bilmiyorum, araştıracak halim de yok inan ki .D

Eksen Bilgisayar burdan önerebilirsin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı