Kapıda Ödemeli Sistem Toplama Siteleri Önerileri

Barış Uysal

Kilopat
Daha fazla  
Konu Özeti

Kapıda ödeme alan sistem toplamak için tavsiye site ve GTX 1060 gücünde GPU'su bulunan ekran kartı arıyorum bir bilen var ise öğrenmemde yardımcı olsun lütfen.
Detayı

Bir sistem almak istiyorum 1060 veya aynı güçte GPU'su olan bir ekran kartı bulunan. Ancak sitelere kart vermeyi pek onaylamıyorum zamanımız da dolandırıcılık yöntemleri çok çeşit kazandığı için aldığımız şeyleri kontrol açısından kapıda ödeme yöntemi daha mantıklı geliyor. Sistem toplamak için kapıda ödeme (kart ile varsa + taksit veren) siteler bulmamda yardımcı olmak için buraya yazmak istedim. Bütçem yaklaşık 4500TL uygun ekran kartı ve site önerilerinize açığım tahmini bir kaç hafta içinde alacağım. Yardımlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim. Bilen kişiler ne kadar çok öneri ve eleştri ile en uygun sistemi almama yardımcı olursa o kadar iyi benim için sonuçta birimizin bilmediğini bir diğerimiz bilebilir ve yardımı dokunabilir. Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim.

Saygılarımla Barış Uysal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ofisten arkadaşa aldık, kapıda ödemede toplu da yapıyorlar. Kendin toplarsan yapmıyorlar, hazırlardan seçersen yapıyorlar. Hazır da illa ki vardır istediğin gibi bişey

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı