Kapılar 11 çıktı!

mikroyumuşak

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sinop
Daha fazla  
1691072713774.png

evet arkadaşlar, başlıkta görmüş olduğunuz üzere kapılar 11 çıktı.

1691073526999.png

Bu yazıda sizin için bu sürüme yükselttim ve acayip iyi. İlk öncelikle cihazınızda 240 GB RAM olması ve NASA onaylı olması şart. Ayrıca 1 TB SSD (yanına 500 GB HDD), directz 99.2, NVIDIA gitiyeks 9000 Ti, 90. nesil Intel CPU ve GTA 79 çalıştıran bir sistem şart. Ayrıca yükseltme yaptığım için bana 0.78 saniyelik iksboks geym pess hediye etti, bu konuda mayınyumuşak firmasına teşekkür ederim.

Kurulumu yaparken adresimi, T.C. kimlik numaramı, ilkokulda yanımda duran sıra arkadaşımın annesinin anneannesinin ikametgâh adresini ve babamın oy verdiği partiyi istedi ancak bunun pek bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.

Masa üstü de aşırı iyiydi. Ancak başlat menüsünü bulamadım. Onu daha güzel yere koyarlarsa daha iyi olur diye düşünüyorum.

İndirme linki:
www.download.maynyumusak.net/version/11.3/kapilar-build911.iso

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1888450

evet arkadaşlar, başlıkta görmüş olduğunuz üzere kapılar 11 çıktı.

Eki Görüntüle 1888463

Bu yazıda sizin için bu sürüme yükselttim ve acayip iyi. İlk öncelikle cihazınızda 240 GB RAM olması ve NASA onaylı olması şart. Ayrıca 1 TB SSD (yanına 500 GB HDD), directz 99.2, NVIDIA gitiyeks 9000 Ti, 90. nesil Intel CPU ve GTA 79 çalıştıran bir sistem şart. Ayrıca yükseltme yaptığım için bana 0.78 saniyelik iksboks geym pess hediye etti, bu konuda mayınyumuşak firmasına teşekkür ederim.

Kurulumu yaparken adresimi, T.C. Kimlik numaramı, ilkokulda yanımda duran sıra arkadaşımın annesinin anneannesinin ikametgâh adresini ve babamın oy verdiği partiyi istedi ancak bunun pek bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.

Masa üstü de aşırı iyiydi. Ancak başlat menüsünü bulamadım. Onu daha güzel yere koyarlarsa daha iyi olur diye düşünüyorum.

İndirme linki:
www.download.maynyumusak.net/version/11.3/kapilar-build911.iso

Kapılar 11'i denedim fakat beğenmedim ben bomba gibi çalışan Windows arabic Edition'u Everest PSU ile kullanıyorum indirme linki:
https://islamic.miccosoft.best.edition.org/releases/Windows_Arabic_Bombastic_Edition_Best_x64.iso/

Kapılar 11'i kimse sevmemesine rağmen şehsen ben çok beğendim sade ve şık bir kullanımı var gayet iyi bence 10 üzerinden normal bir 8 veririm. Pencereler 11'den iyidir.

NASA onaylı bilgisayarımda girdim biraz kasıyor gibi sistem özellikleri yanlış verilmiş arka planda 48 GB RAM yiyor sade ve hoş bir tasarıma sahip tasarım özelleştirme gercekten cok iyi boyutu icin ayrı bir depolama satın aldım 10 TB biraz abartı ve en sevmedigim yer ise kapılar 11 de kapılar acılmıyor...
2. görsel yanlış gösteriyor gösterdigi gibi bilgisayar alev aldı ancak sonucta 2 mahalle 4 tanede şirket yandı bilgisayarla bitmedi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı