Kaptan kaplandan GTA parası alınır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
prime üyeliği alabilirsiniz.

Grand Theft Auto Online​

LCC SANCTUS’A ÜCRETSİZ ERİŞİM VE GTA ONLİNE OYNADIĞINIZ HER AY GTA$400,000’A KADAR KAZANMAK KAZANMAK İÇİN AMAZON HESABINIZI ROCKSTAR GAMES SOCİAL CLUB'A BAĞLAYIN; SADECE PRİME ÜYELERİ İÇİNDİR.

GTA Online oynadığınız her ay yaklaşık GTA$400.000 kazanın; sadece prime üyeleri için
1636984652482.png

prime üyeliği alabilirsiniz.

Grand Theft Auto Online​

LCC SANCTUS’A ÜCRETSİZ ERİŞİM VE GTA ONLİNE OYNADIĞINIZ HER AY GTA$400,000’A KADAR KAZANMAK KAZANMAK İÇİN AMAZON HESABINIZI ROCKSTAR GAMES SOCİAL CLUB'A BAĞLAYIN; SADECE PRİME ÜYELERİ İÇİNDİR.

GTA Online oynadığınız her ay yaklaşık GTA$400.000 kazanın; sadece prime üyeleri içinEki Görüntüle 1215528
400 bin dolara GTA ekonomisinde bisiklet alamazsın. Ben zamanında bir moddera attırmıştım 666 trilyon dolar. 666 level falan. Hala ban yemedi hesap 5-6 yıl oluyor. PC sürümünde hala arada girip oynuyorum. Hesapta her şey açık ve bitmeyen bir para var. İstersen uygun fiyata bırakırım sana.

Ücretli hileler kullanarak hesabınıza anında sınırsız basabilirsiniz. Bedava hileyle basarsan maceran 1 hafta sürer. Kaptan ücretli hileyle para basacak sana. Her türlü riskli ama. Ücretli hile ise 30 40 euro civarı.
400 bin dolara GTA ekonomisinde bisiklet alamazsın. Ben zamanında bir moddera attırmıştım 666 trilyon dolar. 666 level falan. Hala ban yemedi hesap 5-6 yıl oluyor. PC sürümünde hala arada girip oynuyorum. Hesapta her şey açık ve bitmeyen bir para var. İstersen uygun fiyata bırakırım sana.
Ban sistemi eskiden şimdi çoğu modder banlandı.
Ban sistemi eskiden şimdi çoğu modder banlandı.

Arkadaşlar kaptan kaplandan satın almış biri olarak buradan bilgilendirme yapmak istedim. Eskiden kolayca bedava hilelerle yapılabiliyordu ban riskleri de oldukça düşüktü ki o zamanlarda da yine kaptan kaplanın YouTube kanalında paylaştığı hilelerden kullanıyordum. 1.58 DLC'sinden sonra bedava hilelerin neredeyse en güncel olanlarını kullanmama rağmen sürekli ban yiyordum. Ben de sürekli ban yemekten sıkılıp kaptan kaplandan satın almayı denedim.

Öncelikle ilk gözlemim, satın alırken sizlerle iletişimde bulunan modlar vs oldukça ilgililer her konuda yardımcı oluyorlar ki bunu tek ben demiyorum Instagram profillerinde yüzlerce referansları var çok pimpirikli bir insan olduğum için çoğuyla diyaloga girdim ve hepsi çok memnun olduğunu ve ban yemediklerini söylediler.

İlk sefer denemek için en düşük paketlerinden tercih ettim. 13₺ olması lazım sanırım 50 milyon veriyordu. Ödemeyi yaptım sonra sıramı bekledim. Sıra bana geldiğinde hesap verme olayından oldukça işkillenmiştim Steam hesabım oldukça değerli, sonra düşündüm ki en kötü Steam destekten geri alırım.

Hesabımı verdikten sonra 10-15 dakika civarında hesabımın hazır olduğunu ve dilediğim gibi harcayabileceğimi söylediler. Hemen hesaba girdim ve cidden de 50 milyon hesabımda duruyordu her şeyi aldım parayı sıfırladım. Bir hafta bekledim ban yerim diye ve hiçbir şey olmadı.

Nasıl yaptıklarını vs de sordum sanırım kendi yazılımları ile yapıyorlarmış. Sonrasında kendilerinden 3 alışverişim daha oldu level + para paketlerinden tercih ettim ve oyunda gerçekten ilk defa bu kadar eğlendiğimi hatırlıyorum düşünmeden araba modifiye edip para harcayabilmek gerçekten çok hoş.

Kuzenim yeni bilgilsayar aldığında oda GTA oynamak istiyordu ve onun içinde yine kaptan kaplanın sattığı hesap paketlerinden tercih ettik hesap tamamen sıfır ve ilk epostası dahi tüm bilgilerini veriyorlar. Hesaba girip karakterinizi oluşturduktan sonra da doldurma işlemi yapıyorlar.

Biz gerçekten çok memnun kaldık ve üzerinden aylar geçmesine rağmen halen çok rahat oynuyoruz oyunda da birçok kişiye öneriyorum gerçekten hakkı ile işlerini çok düzgün yapıyorlar.

Umarım yararlı olmuştur hesabımın görselini bırakıyorum kanıt olarak.

Ban yedin mi?
Bende başlangıç olarak 50M almayı düşünüyorum ama pek güvenemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı