Kara astsubaylık matematik olmadan girilir mi?

Furkan AKBEY

Femtopat
Daha fazla  
Lise 2. sınıf öğrencisiyim matematiğim çok kötü yerlerde sözelim az da olsa iyi kara astsubaylık istiyorum. Matematik olmadan kazanılır mı sizce?
Lüften yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lise 2. sınıf öğrencisi olarak kötü bir kariyer planı yapıyorsun. Astsubaylık kötü demiyorum yanlış anlaşılmasın ama önünde üniversite sınavı için en kötü senaryoda bile 3 yıl var. 3 Yılda dilediğin mühendisliği veya dilediğin mesleği gerekli çalışma ile kazanabilirsin. 3 yıl muazzam büyük bir süre. Senin yerinde olsam matematik yapamıyorum, edemiyorum diyerek kendimi yermeyi bırakır kendime güzel bir hedef koyardım. Bu arada sorunun cevabı; kara astsubaylık eşit ağırlık puanı ile alım yapıyor, yani şansın var.

Lise 2. sınıf öğrencisi olarak kötü bir kariyer planı yapıyorsun. Astsubaylık kötü demiyorum yanlış anlaşılmasın ama önünde üniversite sınavı için en kötü senaryoda bile 3 yıl var. 3 yılda dilediğin mühendisliği veya dilediğin mesleği gerekli çalışma ile kazanabilirsin. 3 yıl muazzam büyük bir süre. Senin yerinde olsam matematik yapamıyorum, edemiyorum diyerek kendimi yermeyi bırakır kendime güzel bir hedef koyardım. Bu arada sorunun cevabı; kara astsubaylık eşit ağırlık puanı ile alım yapıyor, yani şansın var.

Düşündüm ama asker olmaktan başka bir şey istemiyorum dünyanın gerçek yüzünden uzaklaşmak istiyorum daha çok. Çocukluk hayalim bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı