Kara cuma beklenmeli mi?

Beklenmeli bence. Sonuçta az bi zaman kaldı. Dolar yükselişte diye hiçbir plan yapmadan direkt satın alma yapılmamalı. Dolar yüksek seyrediyor evet ama son 2 haftaya baktığınızda aynı yerinde bekliyor.

Geçen yılın kasım ayında sistem toplayan biri olarak her sitenin indirim listelerini görmeden toplamayın derim ben. Ancak her cuma ince hesap gaming gecelerini de takip edin.

Almak istediğim ikil tam :( şu an ikisi 5K yapıyor...

Memnun musunuz hocam bu ikiliden? Büyük ihtimal bu ikiliyi alacağım ben de

Gayet memnunum hiçbir sikintim olmadi suana kadar. İsinma sorunu da yasamadim kasayı kesinlikle önü acik olanlarindan al ben Cougar'in kasasisini almıştım stabil çalışıyor her şey.

Ben 7000 bütçe ile sistem toplamayı düşünüyorum. Kara cuma (11 Kasım) beklemeli miyim? Fiyatlar çok fark eder mi?
Bu sistemi satın alabilirsiniz. Fiyatı uygun, kara cumayı beklemezdim ben.

Bu sistemi satın alabilirsiniz. Fiyatı uygun, kara cumayı beklemezdim ben.
monitör dahil 7kydı benim bütçe o yüzden bütçemi aşıyor :( gerçi şuan 8k(monitör dahil) yine aşıyor bütçemi :(

Fiyatlar çok artti 3100 & 1660S ile sistem kurmayi denemen lazim. Butce ustunu kaldirmaz. Gaming gecesinden ucuz parcalar topla
indirim kovalıyorum bakalım. 3100 ile 1660S'ye düşecek kadar artmadı yav :D 8000'e 144hz monitör+r5 3600+2060(ya da 5600xt) kurulur az biraz indirim olsa çünkü 300-400 aşıyor. (SSD dahil değil bu arada bütçeye elimde var)

indirim kovalıyorum bakalım. 3100 ile 1660S'ye düşecek kadar artmadı yav :D 8000'e 144hz monitör+r5 3600+2060(ya da 5600xt) kurulur az biraz indirim olsa çünkü 300-400 aşıyor. (SSD dahil değil bu arada bütçeye elimde var)
Bak sana dediğim sistem şu an gerçekten iyi fiyatlı. Onu alıp SSd'yi 500 liraya sat. Elinde kalan 1300 liraya da indirimden güzel bir monitör alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı