Kara Cuma İndirimi İçin Tavsiye

Delikan

Hectopat
Öncelikle herkese merhaba, hayırlı günler diliyorum.
Bildiğiniz gibi her sene yılın en büyük indirimi olan Black Friday (Kara Cuma) indirimleri bu sene 27 Kasım'da geliyor. Benim gibi ekran kartı ya da sistem yükseltmek isteyen binlerce insan var. Sizce bu indirimde alınacak üst ve orta seviye bir ekran kartı maksimum ne kadar düşer? Mesela GTX 1660S, RX 5700 XT, RX 580 vs. Elbette kesin bir fiyat söylenemez ancak bu konu ile ilgilenen birileri mutlaka vardır. Technopat Sosyal'de fiyatına göre en iyi orta ve üst seviye ekran kartlarını tahmini fiyat bilgisi ile yazarsanız ben ve sistem güncellemek isteyen herkesi mutlu edersiniz. Elbette Kara Cuma indirimi ile...

Ben onu Efsane Cuma diye biliyorum.

Bütçenin yettiği en iyi ekran kartını al 27 Kasım gününde.
Hayır mümin kardeşim, maalesef kafirler black friday koymuş.

Öncelikle herkese merhaba, hayırlı günler diliyorum.
Bildiğiniz gibi her sene yılın en büyük indirimi olan Black Friday (Kara Cuma) indirimleri bu sene 27 Kasım'da geliyor. Benim gibi ekran kartı ya da sistem yükseltmek isteyen binlerce insan var. Sizce bu indirimde alınacak üst ve orta seviye bir ekran kartı maksimum ne kadar düşer? Mesela GTX 1660S, RX 5700 XT, RX 580 vs. Elbette kesin bir fiyat söylenemez ancak bu konu ile ilgilenen birileri mutlaka vardır. Technopat Sosyal'de fiyatına göre en iyi orta ve üst seviye ekran kartlarını tahmini fiyat bilgisi ile yazarsanız ben ve sistem güncellemek isteyen herkesi mutlu edersiniz. Elbette Kara Cuma indirimi ile...
Fiyatlar dolara bağlı.
Değişebilir.
Şimdiden kılıf yapmak çok saçma.

Ben onu Efsane Cuma diye biliyorum.

Bütçenin yettiği en iyi ekran kartını al 27 Kasım gününde.
O Hepsiburada.com'un indirim günlerinden bir tanesi :D
Bununla bir alakası yok :)

N11 in 11 11 Kampanyası olsun efendim Efsane Cuma olsun bilmem ne olsun. Bunlar yaklaşık 3 yıldır hikaye arkadaşlar. 2017 yılında 11 11 kampanyasından PS4 almıştım 800 liraya ( piyasası 1100 lira idi ) O tarihten sonra gelen indirimler hep yalan dolan oldu. Ne yazık ki :(

Geri
Yukarı