Kara cuma indiriminde laptoplar indirime girer mi?

SercanBBC

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Gaming laptop almayı planlıyorum. Kara cumayı çok bilmediğimden Gaming laptopların indirime girdiği oluyor mu? 1 ay kalmışken beklenmeli mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi bunlar kara cumaya kadar şişirirler diye düşünüyorum. Acaba almak için geç kaldım mı , şişirmeye başladılar mı? Geçen birkaç gün önce 12bine sattıkları bir dizüstünün fiyatı 15bin olmuş diye okuyorum.

Valla doların gidişatı hiç hayli alamet değil. TR şartlarında ne zaman birşeyleri ertelersen o kadar aleyhine oluyor.
Peki paylaştığım laptoplar hakkında bilginiz var mı?

Aklım tulpar t7 v25.1de ama dell de hiç fena durmuyor. Acerlarda ısınma sorunu var galiba.

Monster alırsam direk servisten ram harddisk vs yükseltebilirim. Servisi evime yakın bişey olursa kolay ulaşırım. Bir de ekranı 17.3.

Dell de ise windows var , üstelik fiyatı da 1600tl ucuz t7 nin listesine göre. Gerçi şuan ön sipariş yokmuş , fiyatı da belki 3 ekimde güncellenir.

Peki paylaştığım laptoplar hakkında bilginiz var mı?

Aklım Tulpar T7 v25.1'de ama Dell de hiç fena durmuyor. Acer'larda ısınma sorunu var galiba.

Monster alırsam direk servisten RAM hard disk vs yükseltebilirim. Servisi evime yakın bir şey olursa kolay ulaşırım. Bir de ekranı 17.3.

Dell de ise Windows var, üstelik fiyatı da 1600TL ucuz t7'nin listesine göre. Gerçi şu an ön sipariş yokmuş, fiyatı da belki 3 Ekim'de güncellenir.

Monster'a bir göz attım güzel bir laptop eğer böyle bir avantajınız varsa Monster'ı değerlendiririm benimde böyle bir imkanım olsa bende tercihimi Monster'dan yana yapardım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı