Karadelikler ile ilgili teori

Kağıt üzerine çizilen şeylerin çoğu 2 boyutlu, hatta kağıt da 2 boyutlu sayılır. Bunu biliyorum da düşününce aslında doğru söylediğini anlıyorum, etrafımızda renkler olmasaydı, bu cisimlere ışık yansımasaydı onları algılayamazdık. Hepimiz düz çizgi film karakteri olurduk. :D Ben yine Hellboy olurum ha, ona göre...

Aslında biz 2+1+1 boyutundayız. :D 4'te el sıkışalım be usta. :ROFL:

Metafizik deme bana, o kadar bilgim yok :ROFL:.

Konu felsefeye kaymasın da, saatlerce konuşalım. :)

İnsanın gözünde bir perde varmış ve o perde kalkarsa sanırım diğer boyutları ve oradaki varlıkları görebiliyormuşuz. Böyle bir şey duymuştum, doğruluğunu bilemem.

Işık hızı konunu bekliyorum, açtın mı? Orada da seninle sohbet etmek isterim.

Aslında biz 2+1+1 boyutundayız. :D 4'te el sıkışalım be usta. :ROFL:

Metafizik deme bana, o kadar bilgim yok :ROFL:.

Konu felsefeye kaymasın da, saatlerce konuşalım. :)

İnsanın gözünde bir perde varmış ve o perde kalkarsa sanırım diğer boyutları ve oradaki varlıkları görebiliyormuşuz. Böyle bir şey duymuştum, doğruluğunu bilemem.

Işık hızı konunu bekliyorum, açtın mı? Orada da seninle sohbet etmek isterim.
İyi hadi verdim gitti 4'e senindir :D. Bu kadar küçük olmak beni bunalıma sokuyor, ruhani varlıklar, diğer boyutlar (ki artık kaç tane varsa), evrenin kendisi, ve insanın temel hayatta kalma iç güdüsü yüzünden hepsini anlamaya çalışılıyoruz. Ve ben hepsinin bir uyumu olduğuna inanıyorum, bilim ile ilim çoğu insanın düşündüğü gibi zıt değil, daha o kadar başındayız ki, bir gün hepsinin bir birine bağlı olduğunu kesin olarak bileceğiz bence.

Konumu açtım, onay gelmiş, ilgin için teşekkür ederim :).

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı