Ücretli Karakter modellemeci aranıyor

Abdullah_AKD

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Korku oyunu geliştiriyorum. Oyunda aşağıdaki videodaki gibi bir karakter olacak. Yapabilecek kişiler lütfen bana ulaşsın .

Weggnor#3457

Yapan kişiye oyundan gelen paranın bir kısmını vereceğim. Yani iş büyüyebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Merhabalar

Referans olarak paylaştığınız karakteri modelleyen kişi dünyanın en iyileri arasında olan bir isim. Bunun gibi bir karakteri modellemek haftalarca hatta bazen birkaç ay bile sürebiliyor (sculpt + kaplama + rig + animasyon) "yardım amaçlı" olarak değil de karakter başına ücret alınacaktır, şahsen öyle yapıyorum. Teklifiniz nedir bu konuda?

Merhabalar

Referans olarak paylaştığınız karakteri modelleyen kişi dünyanın en iyileri arasında olan bir isim. Bunun gibi bir karakteri modellemek haftalarca hatta bazen birkaç ay bile sürebiliyor (sculpt + kaplama + rig + animasyon) "yardım amaçlı" olarak değil de karakter başına ücret alınacaktır, şahsen öyle yapıyorum. Teklifiniz nedir bu konuda?
Aslında bakarsanız ihtiyacım kalmadı. Kendi başıma 3 haftada modelleyebildim. İlginiz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı