Karakter rengine karar veremedim

fakedesinger

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Fake Japanese
Merhaba dostlar, kendim için hoodie görseli tasarlıyorum. Malum istediğim hoodie 44 dolar olunca bende çakmasını tasarlıyorum ama bir türlü sağ altta bulunan karakterin rengine bir türlü karar veremedim. Altta görmüş olduğunuz karakterin 2 rengi olmalı ve bu renkler birbirine uyumlu olmalı. Mesela mavi turuncu ikilisi, mor yeşil ikilisi gibi. Önerilerinizi bekliyorum alta tasarladığım görseli bırakıyorum.

Başlıksız-1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar, kendim için hoodie görseli tasarlıyorum. Malum istediğim hoodie 44 dolar olunca bende çakmasını tasarlıyorum ama bir türlü sağ altta bulunan karakterin rengine bir türlü karar veremedim. Altta görmüş olduğunuz karakterin 2 rengi olmalı ve bu renkler birbirine uyumlu olmalı. Mesela mavi turuncu ikilisi, mor yeşil ikilisi gibi. Önerilerinizi bekliyorum alta tasarladığım görseli bırakıyorum.

Eki Görüntüle 1154633
Zıt renkler kullanabilirsin birbirine uyum sağlarlar. Örneğin turuncu mor.

Mor - yeşil ikilisi ne kulağıma ne de gözüme hoş geliyor.
1630445339009.png

Zıt renkler kullanabilirsin birbirine uyum sağlarlar. Örneğin turuncu mor.
1630445542842.png

Daijoub yazısı yanlış olmuş. Daijoubu olacak. Büyük karakterlerle DAIJOUBU yazmanız daha iyi olur.
Büyük harflerle daijobu pek içime sinmedi o yüzden eski hali ile devam edeceğim. Uyarı içinde teşekkür ederim ayrıca :).
Yeşil-Mor ikilisi hoşuma gitti teşekkür ederim @BATABEK.

Geri
Yukarı