Karantinada oynanacak oyun önerisi

Semih cem

Hectopat
Tavsiyelerim şunlar: Call of Duty Modern Warfare 1-2-3 (üç oyunu da en az 6-7 kere bitirdim)
GTA IV ve kaldırırsa GTA V.
Mafia 2(sıkılmadan 2 defa bitirdim)
Half-life 2.
Ben and ed(parkur oyunu fakat sinirinize hakimseniz oynayınız)
Sizin de tavsiyeniz varsa yazın lütfen.

Dying Light kesinlikle :) Özellikler arkadaşlarınız ile girdiğiniz zaman en azından 6-7 saat başından kalkamazsınız.
@Emir M. @Caner Uncu ile beraber dün tek oturuşta 8 saat gömdük, oyunu bitirsek dahi tekrar tekrar oynayacağız :)
@Emre C Bu ise bizi satan kişidir :D
@Sylveon Keşke senin de düzgün bir bilgisayarın olsa idi, bayağı güzel olurdu :)

Tavsiyelerim şunlar: Call of Duty Modern Warfare 1-2-3 (üç oyunu da en az 6-7 kere bitirdim)
GTA IV ve kaldırırsa GTA V.
Mafia 2(sıkılmadan 2 defa bitirdim)
Half-life 2.
Ben and ed(parkur oyunu fakat sinirinize hakimseniz oynayınız)
Sizin de tavsiyeniz varsa yazın lütfen.
To the Moon güzel bir hikaye oyunu.

Assassin's Creed 2
Assassin's Creed: Brotherhood
Assassin's Creed: Revelations
Crysis 2
Far Cry 3
Need for Speed Most Wanted
Batman Arkham Serisi
Sistem gereksinimleri yüksek değil.Sadece Batman Arkham Knıght kaldırmayabilir.

Dying Light kesinlikle :) Özellikler arkadaşlarınız ile girdiğiniz zaman en azından 6-7 saat başından kalkamazsınız.
@Emir M. @Caner Uncu ile beraber dün tek oturuşta 8 saat gömdük, oyunu bitirsek dahi tekrar tekrar oynayacağız :)
@Sylveon Keşke senin de düzgün bir bilgisayarın olsa idi, bayağı güzel olurdu :)
Arkadaşlarınız ile toplanıp oynadığınız oyunlarda çok keyifli ve eğlenceli dakikalar geçiriyorsunuz, biz zamanın nasıl geçtiğini anlamadık. :) Sıradaki oyunumuz World War Z olur büyük ihtimalle. :)
@Emre C'in korkup kaçtığı doğrudur. :)

@lifobey'in korkup kaçtığı doğrudur. :)

Arkadaşlarla keyifli olması vasat bir oyun olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Parkur mekanikleri hariç hiçbir detay düzgün ve yerinde değil. Görevler sıkıcı, hikaye vasat.

Oyunda zombiler ve parkurlar var fakat ben zombileri sevemedim. Zombiler ölmüyor. Ölünce çok uzaktan başlatıyor. Gereksiz ve hiç dinmeyen tekrar eden ve sıradanlaşan zombi saldırıları var. Arkadaşınız yoksa sakın almayın.

Arkadaşlarla keyifli olması vasat bir oyun olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Parkur mekanikleri hariç hiçbir detay düzgün ve yerinde değil. Görevler sıkıcı, hikaye vasat.

Oyunda zombiler ve parkurlar var fakat ben zombileri sevemedim. Zombiler ölmüyor. Ölünce çok uzaktan başlatıyor. Gereksiz ve hiç dinmeyen tekrar eden ve sıradanlaşan zombi saldırıları var. Arkadaşınız yoksa sakın almayın.
Bu senin korkundan kaynaklandı ama neyse :D Biz ona bir şeyin korkusu diyoruz :) Eğer kendini oyuna bırakmaz isen tabii ki haz alamazsın, zaten oyunun amacı takım çalışması.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı