Karantinadayken yok yazmışlar

Demir.kan

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, 10 şubat günü testimin pozitif çıkması nedeniyle karantinaya alındım karantinamın ilk gönünde sağlık bakanlığından görevli kişiler gelip okulumu ve sınıfımın bilgilerini aldılar ve sağlık görevlileri karantinada olduğumu okula ilettiler. Ben bu süreden sonra okul ile ilgili iletişime geçmeyeceğimi zannedip okula haber vermedim. Bugün devamsızlıklara baktığım zaman 11-18 şubata kadar devamsızlığımın olduğunu gördüm ve şok oldum normalde devamsızlık yazmaması gerekiyordu bu haftada sınıf kapandığı için yine karantinadayım ama yok yazmadılar. Arkadaşlar bu sorunumu nasıl çözebilirim? Devamsızlığımı nasıl sildirebilirim?

Ben de devamsız yazıldım o zaman.

Hocaya dediğim gibi, sorduğum zaman bu durumda devamsızlık karneye işlenmez demişti.
Sen dinlenmene bak boş ver. Yeniden geçmiş olsun.

Hocam devamsızlık hafife alınacak değil 0.5 gün vardı şimdi 5.5 gün oldu şu anda belge alamıyorum.
Ben de 10 şubat ile 17 şubat arası temaslı olduğumdan dolayı evdeydim fakat beni de yok yazmışlardı. Müdür yardımcımız ile görüşünce düzeltti. Çekinmeden yanlarına gidebilirsin.

Karantinadayım okul idaresi ile telefon görüşmesini yarın yapacağım ama saat kaç gibi yapmalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı