Kararlarımıza göre hikayesi şekillenen oyun önerisi

Silent Hill 2
Korku seviyorsanız, hikayenin seçim ekranında seçtiklerinize göre değil, Oyun boyunca yanınızdaki karakterlere davranışınız, kendinizi ne kadar savunduğunuz gibi etmenler sonunda bir sona ulaştığı güzel bir oyun. PC'de oynaması biraz zahmetli ama zahmete katlanırsanız tatmin olacağınıza eminim.

Batmanin serisini oynadım yazmayı unutmuşum ben genel olarak fps sevmediğim için oyunlarda da sanki film izliyormuş gibi oynamak istiyorum aynı detrotteki ve beyond two soulstaki gibi ama bu tarz oyunlar çok uzun zamanda bir geliyor büyük ihtimalle grafiklerinden dolayı
Çok tutan bir tür değil o yüzden Telltale ve Quantic Dream hariç bu türden oyun çıkaran pek yok. E Telltale battı, Quantic Dream de başka bir türden proje üzerinde çalışıyor. Ama şansına yakın zamanda Xbox bu tarz bir oyun yayınladı. Oynamadıysan buna bak.

Çok tutan bir tür değil o yüzden Telltale ve Quantic Dream hariç bu türden oyun çıkaran pek yok. E Telltale battı, Quantic Dream de başka bir türden proje üzerinde çalışıyor. Ama şansına yakın zamanda Xbox bu tarz bir oyun yayınladı. Oynamadıysan buna bak.
Evet bu oyunu görmüştüm sanıyorum oyun resim resim ilerliyor bu yüzden acaba keyifli olur mu diye düşünüyordum

Hocam kararların bu kadar etkisiz olduğu başka bir oyun önerilmez galiba.
Telltale serisindeki gibi size sanki birşeyleri değiştiriyormuşsunuz gibi geliyor fakat çoğu seçim etkisiz oluyor evet

Geri
Yukarı