Kardeşe teknoloji ile ilgili hiçbir şey öğretememek

Hocam bu komikti. Askeriyede bile Word kullandırıyorlarken bu çocuğun 2035'te iş sahibi olduğunu varsayarsak yaşıtları 10-11 yaşında öğreniyorken o 18'de öğrensin değil mi? Pekala uğraşmaya gerek yok bu yorumlardan sonra. Siz iyi ebeveyn rolu oynamaya devam edin.
Her yaşta her şey öğrenilebilir dostum bunu anlamıyorsan bu senin problemin. öğrenmenin sadece 10-11 yaşta olup bittiğini söyleyen insanla muhattap olmak istemiyorum.

Hocam bu komikti. Askeriyede bile Word kullandırıyorlarken bu çocuğun 2035'te iş sahibi olduğunu varsayarsak yaşıtları 10-11 yaşında öğreniyorken o 18'de öğrensin değil mi? Pekala uğraşmaya gerek yok bu yorumlardan sonra. Siz iyi ebeveyn rolu oynamaya devam edin.

Pekala haklisiniz serbest kalmalilar baskıya gerek yok ama öğretmeye çalışılması gerekiyor.

Pekala haklisiniz serbest kalmalilar baskıya gerek yok ama öğretmeye çalışılması gerekiyor.
Dediğim gibi, o çocuk hayatı idrak etmeye başladığında böyle şeylere maruz kalacak ve mecburen öğrenecek. ama şu anlık ona böyle şeylerde baskı yapmak hiç mantıklı bir yol izleyişi değil. mantığı bırak bu çocuk dediğimiz birey zaten bu işlerin ehemiyetini kavrayamıyor. o yüzden belli bir yaşı tamamladığında hepsi kafasında oturacak yavaş yavaş anlamaya başlayacak.

Son düzenleme:
Her yaşta her şey öğrenilebilir dostum bunu anlamıyorsan bu senin problemin. Öğrenmenin sadece 10-11 yaşta olup bittiğini söyleyen insanla muhatap olmak istemiyorum.

Öğrenir ama asla kendisinden 7sene önce öğrenmeye başlamış birine yetişemez. Resmen kamu spotu gibi adamsınız her yaşta yer şey öğrenilebilir falan. Dedenede öğretirsin Word'ü ama senin kadar öğrenebilir mi? Cevap yazmana gerek yok sadece kendin cevapla ve düşün.

Öğrenir ama asla kendisinden 7sene önce öğrenmeye başlamış birine yetişemez. Resmen kamu spotu gibi adamsınız her yaşta yer şey öğrenilebilir falan. Dedenede öğretirsin Word'ü ama senin kadar öğrenebilir mi? Cevap yazmana gerek yok sadece kendin cevapla ve düşün.
Öğrenmekte kavramakta bir yere kadar onun da farkındayım. lakin benim bahsettiğim yaş dede yaşları da değil. bak senin sorununda burada. her şeyi dede yaşları olarak anlıyor ve ona göre bir yol izliyorsun. en fazla 18-20 yaşlarında bile öğrense yine de karlı olur. benim komşum 26 yaşında yazılım öğrenmeye başlamış ve şu an çokta iyi biliyor.

Öğrenmekte kavramakta bir yere kadar onun da farkındayım. Lakin benim bahsettiğim yaş dede yaşları da değil. Bak senin sorununda burada. Her şeyi dede yaşları olarak anlıyor ve ona göre bir yol izliyorsun. En fazla 18-20 yaşlarında bile öğrense yine de karlı olur. Benim komşum 26 yaşında yazılım öğrenmeye başlamış ve şu an çok da iyi biliyor.

Tamam sen bu çocuğun 2035'te meslek sahibi olacağını ve o zamanlarda 20yaş bile teknoloji için çok geç görüleceğini göz ardı et. Devam edebilirsin.

Teknoloji göründüğü kadar masum bir şey değil. Kimi zaman asosyal yapıp,hayatını unutturur ve geleceğine zarar verir. Bu kadar zorlamanın mantığı yok. Neyi seviyorsa onu yapsın. Ki çok hızlı yaşları,bu yüzden psikolojik baskıyı bırakın.

Sen şu an biliyorsunda ne oluyor? Anlama kabiliyetin yok.

Mevcut olarak C, Python ile para kazanıyorum, oyunlar yapıp freelance yapabiliyorum, oyunlar sayesinde iyi bir ingilizceye sahibim, Word bilgisi zaten lisede falan proje ödevi yaptırıyorlar. Ama bu benim merakım olması sayesinde cevap yazdıkça daha da aşağı düşüyorsun. 13 yaşında bir çocuğun Word bile açamaması senin için normalse mağarada üşüme. Başka yazmam diyorsun hala yazıyorsun zaten o ayrı olay😂

Mevcut olarak C, Python ile para kazanıyorum, oyunlar yapıp freelance yapabiliyorum, oyunlar sayesinde iyi bir ingilizceye sahibim, Word bilgisi zaten lisede falan proje ödevi yaptırıyorlar. Ama bu benim merakım olması sayesinde cevap yazdıkça daha da aşağı düşüyorsun. 13 yaşında bir çocuğun Word bile açamaması senin için normalse mağarada üşüme. Başka yazmam diyorsun hala yazıyorsun zaten o ayrı olay😂
Kendini bir şekilde kanıtlamaya gerek duyan sensin ben değil. :D Word açamayan birisini mağara adamı olarak görüyorsan cidden anlama kapasitende problem vardır.

Kendini bir şekilde kanıtlamaya gerek duyan sensin ben değil. :D Word açamayan birisini mağara adamı olarak görüyorsan cidden anlama kapasitende problem vardır.

Tamam kanka yeter vallahi çok uğraştırdın ve belli ki inat etmiş yorumumu okumadan cevaplaya basıp argüman yazıyorsun. He haklısın heh hadi.

Yeni konular

Geri
Yukarı