Kardeşim bilgisayar bağımlısı

Kardeşin dolabın altından kurtulduğunu sezince hemen odayı gir ama kapıyı kapatma sakın ilk hemen yüzüne sol ayak ile tekme yapıştır tam yerden kalktığı anda sonra boğazından tutup duvara yapıştır sonra saçını çekip kapının olduğu duvara fırlat çocuğu sonra kapıyı tutup arasına...

şaka yapıyorum haberiniz olsun

Ben 12 yaşında sadece tek oyunum olan Minecraft oynuyordum hâlâ oynuyorum 10. yılım.

Konu çok sapmış Steam hesabının şifresini değiştirmeyi düşünüyorum 2-3 hafta boyunca sadece 1 saat oynayabilecek onun dışında kitap okuma vb. aktiviteler yaptıracağım

25 tane "Gereksiz Mesaj"
26 oldu.
Dayak çözüm değildir. Şiddet hiçbir zaman çözüm olmadı. Mesela ailem ben kötü bir şey yaptığımda bana doğrusunu anlatmak yerine beni dövselerdi, ben daha fazlasını yapacaktım. Ama şuan saygılı bir çocuğum gördüğünüz gibi. Eğer ailem bir şeyi bana döverek anlatmaya çalışırsa, yapacağım ilk şey o şeyi daha fazla yapmak olacak.

Bende 12 yaşındayım 3 ay sonra 13.şu an bu yaş grubu karantinada internetde çok takıldığından bu alışkanlık haline geldi çoğu kişide kendimden örnek vereyim engellemeyip günde saat sınırlaması koysan iyi olur bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…