Kardeşim YouTube shorts bağımlısı

Anlaşılamayan

Centipat
Daha fazla  
Küçük 8 yaşında kardeşim var ve daha geçen yaz futbol çok kötü derken YouTube shorts yüzünden bağımlısı oldu oynama üzerine de değil futbolcular ile ilgili sapık derecesinde bilgilere bakıyor ayrıca bunun dışında Arapça, komik olmayıp like dilenen, "bunu seviyorsan bunu bunu yap" videosu ya da "oyun ailesi" temalı şeyler izliyor ben şahsen çok korkuyorum küçük bir şey gibi gözükebilir fakat bir şey yapmam lazım şu ana kadar aklıma gelen en iyi fikir uygulama kilidi koymak.

Küçük 8 yaşında kardeşim var ve daha geçen yaz futbol çok kötü derken YouTube shorts yüzünden bağımlısı oldu oynama üzerine de değil futbolcular ile ilgili sapık derecesinde bilgilere bakıyor ayrıca bunun dışında Arapça, komik olmayıp like dilenen, "bunu seviyorsan bunu bunu yap" videosu ya da "oyun ailesi" temalı şeyler izliyor ben şahsen çok korkuyorum küçük bir şey gibi gözükebilir fakat bir şey yapmam lazım şu ana kadar aklıma gelen en iyi fikir uygulama kilidi koymak.
Hocam bırakın enes batur izletin :).

YouTube Kids kullansın. Veya cihazı elinden alın.

8 yaşında çocuğa telefon/tablet vermek nedir? Gitsin sokakta top oynasın arkadaşlarıyla. Sek sek oynasın, saklambaç oynasın.

Annemin telefonuyla bakıyor ve alamıyoruz alınca çok sinirleniyor bazen şiddet bile uyguluyor ayrıca arkadaşı çok yok

TikTok açın :) (Espri)
Eğitici oyun veya futbol oyunu tarzı şeyler açabilirsiniz belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı